Їй 38 років, а йому 40. Разом вони прожили 9 років, шість з яких були одружені. Дітей немає. Він був її(і є) першим і єдиним коханням. Вони перестали жити разом 3 роки тому, майже два з яких триває процес розлучення, який досі не завершений, з її вини.
Річ у тім, що він залишив останнє слово за нею і чекає коли вона впорається з розлукою. Але такому очікуванні минуло вже три роки, а результату ніякого: як і раніше, дзвінки о 1-2 годині ночі і сльози в слухавку, питання чому все так сталося і нічого не вийшло у стосунках.
Вона дзвонить його мамі і задає аналогічні питання. Не заводить ні з ким жодних стосунків. Все це, звичайно, дуже сумно і неприємно і ятрить душу і йому, і мені.
Він почувається винним, що зіпсував їй життя та її мрію про щасливу родину. Тому він не хоче на неї тиснути з розлученням, і просто чекає, а у мене вже просто опускаються руки.
Я мрію про щасливу родину, про діток, але втомилася жити у невизначеності.
Я розумію її, і що важко розлучатися з тими, кого кохаєш, але ж всьому є межа? Я не можу зрозуміти чому вона так поводиться, чому ця жінка надокучає нам дзвінками? Адже має бути гордість і гідність? Тим паче минуло вже три роки!
Людина має йти вперед, а не триматися за те, чого вже немає. Підкажіть, будь ласка, як мені поводитися в такій ситуації, що робити?
Як не зіпсувати стосунки з коханою людиною на тлі всього цього? І як можливо допомогти їй впоратися і прийняти очевидне рішення? Заздалегідь дякую!
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся