fbpx
Історії з життя
Я знала, що Олексій одружений, коли познайомилася з ним. Але він мене запевняв, що живе з дружиною заради дитини і тільки й чекає, коли синові виповниться вісімнадцять аби з цим всім покінчити раз і назавжди

Я охоче йому вірила, бо й сама пережила подібне – довгий шлюб, який був без дітей, але й не зблизив нас з чоловіком. Він пішов до молодої жінки, яка подарувала йому сина… А я що? Нічого… Чекаю, коли в цій круговерті розлучень мені випаде пристойний кандидат.

– Так, в нашому віці якраз зорепад шлюбів, – сказала я йому, – Ми вже втомилися чекати на ідеальне щастя, а беремо те, яке є.

Отак ми й зійшлися…

Чесно, мені було байдуже на його дружину. А що? Я пережила, то й вона переживе. Ще й собі якогось чоловіка знайде та буде щасливою і ще мені подякує. І от почала я чекати, коли ж Олексій покине дружину та переїде до мене. Але минув рік і другий, син вступив у виш. Але чоловік не йшов від дружини:

– Розумієш, у неї зараз проблеми зі здоров’ям і я не можу отак її покинути… Ти ж почекаєш?

Я кивала. Куди ж я дінуся. Коли у них на родину просто якийсь мор напав – тесть, теща, дружина, сестра, тітка, всі хворіють і всі опираються на сильне плече Олексія…

А я чекала вдома на Олексія, жаліла його і готувала смакоту, весь мій світ обертався навколо нього і майбутнього щастя.  Подруги звали розвіятися, але навіщо мені це, якщо я вже маю майбутнього чоловіка?
А потім прихворіла й я, думала, що шлунок, щось з’їла і пішла на обстеження. Зателефонувала Олексієві аби він мене відвіз та почекав, але чоловік відказав, що я вже доросла і маю справитися сама.

Це мене кольнула. Невже я не дочекаюся від нього турботи, адже моє здоров’я – важливе більше, ніж його «справи». Отак я чекала на результати аналізів, як раптом побачила жінку при надії і Олексія! Вони мило один одному усміхалися, він тримав руку на животі і аж світився.

Я на ватяних ногах зайшла в кабінет і ще більше здивувалася тому, що почула, бо це виглядало якоюсь насмішкою:

– Вітаю, ви при надії!

Як? Я ж роки прожила зі своїм чоловіком і нічого, а тут дитина?!

Звичайно, що це радість для мене просто невимовна. Але що робити з Олексієм?

Вже й мені стало зрозуміло, що він не покине дружину і від такого чоловіка я матиму дитину?  Раз все так склалося, то я його покину, а не він мене.

Я перестала відповідати на його дзвінки, інколи брала слухавку аби сказати, що зайнята, бо у подруг весілля, іменини, хрестини.

– Кохана, ми давно не бачилися, я дуже скучив.

– Я теж, але ти ж знаєш, так буває – всі мене потребують, а я не можу відмовити, – я так натякала на ті видумані болячки цілої родини, якими він мене частував, а сам собі любенько жив з жінкою.

Коли приходив, я не відчиняла, плакала в спальні, але не відчиняла… Далі сказала, що знайшла іншого і на цьому все скінчилося…

Час від часу я бачу Олексія в місті і чемно з ним вітаюся, я абсолютно щаслива зі своєю донечкою і мені нікого не треба більше для щастя відбирати з родини.

Читайте також: Дала список з продуктами, він купив не те, що написано, а те, що дешевше і ще й мене вичитав, що я трачу гроші. Я тоді йому з того їсти й зварила і кажу: – Смачного і щоб ти все з’їв до крихти!

Для дуже допитливих ношу обручку на пальці, щоб не приставали з пропозиціями на кшталт Олексієвих.
Сподіваюся, що дружина його нічого не знає і не підозрює, бо такого чоловіка біля себе мати я не хочу, адже в малому не допоміг і в великому не допоможе.

Думаю, якби знав, що у нього донечка, то злякався б, що треба й на неї гроші давати…

Мої батьки нічого не питають про батька онучки, вони безмежно раді, що таки дочекалися її, як і я. А, коли питатиме вона про тата, то я вже щось та й придумаю.

Фото Ярослава Романюка.

You cannot copy content of this page