fbpx
Історії з життя
Я знаю, що ревнощі – це помилка, через яку можна зруйнувати стосунки. Спочатку збиралася не звертати уваги, проте мене це дуже хвилює

Мені 26 років. Ми з чоловіком одружені лише рік. Я не маю сумнівів, що він мене кохає, але мене дуже турбує, що він радо спілкується з новою знайомою в мережі.

Він ніби й особливо не захоплюється спілкуванням в соцмережах, так з цікавості може іноді переглядати щось (про машини, картинки), але не більше.

Робота у нього дуже нудна, там особливо не побалакаєш. При будь-якій нагоді, відразу починає з нею листуватися. Але листування винятково на загальні теми, і натяку на стосунки між чоловіком та жінкою немає.

Я знаю, що ревнощі – це помилка, через яку можна зруйнувати стосунки. Спочатку збиралася не звертати уваги, проте мене це дуже хвилює. Я з ним посварилася через це (можна сказати, поскандалила), він згоден перестати спілкуватися.

Тепер демонстративно при мені не підходить до комп’ютера. Але я не хочу бути себелюбкою! Мені б радіти, що людина з любові до мене не хоче мене засмучувати. А я починаю відчувати докори сумління, що заганяю його в рамки і утискаю його бажання. А цим можна ще більше все зіпсувати.

Я хочу себе якось заспокоїти, що безглуздо ревнувати, тим більше до переписки, але не можу подолати цю слабкість. У мене через ці всі хвилювання абсолютно зник апетит.

Починаю думати, що він ще з кимось почне спілкуватись. Кажу йому, що тепер не довіряю. Але ж безпідставні звинувачення та недовіра, це теж погано.

Читайте також: Ми з чоловіком гроші тримаємо у сейфі. Там вони поділені на дві купки: його і моя. Нещодавно я помітила, що у моїй купці грошей поменшало

Одні подруги радять заборонити це геть-чисто і забути. Інші кажуть, що я на рівному місці роздмухую проблему. Сама я вважаю також.

Сподівалася, що згодом зможу заспокоїтися, і не звертатиму увагу, але легше не стає. Скажіть, будь ласка, як мені навчитися, не бути такою ревнивою!

Адже, якщо така дрібниця мене так виводить із рівноваги, то, що ж зі мною буде, якщо, не дай Боже, буде привід серйозніший.

You cannot copy content of this page