fbpx

Як прибрати чорні смуги на улюбленому білому взутті, коли вода і ганчірка не допомагають

Більшість людей вкрай скептично ставиться в своїй повсякденності до білого взуття, з однієї простої (більш того – очевидної) причини. Воно легко брудниться. А справжнім кoшмаром володаря білих туфель буде поява чорних смуг. Але насправді позбутися від них не так складно, як може здатися на перший погляд. Більш того, зробити це можна за допомогою доступних «народних» засобів, пише Novate.

Важливо: відразу варто зазначити, що багато людей через незнання намагаються використовувати для відтирання темних плям з взуття одеколон. Дану «методику» краще надалі не використовувати, так як одеколон не тільки буде не в змозі відтерти більшість плям, але також може значно погіршити ситуацію. А ось такі речі можна сміливо використовувати.

1. Меламінова губка

Дана губка є універсальним засобом для видалення чорних смуг з будь-якої поверхні. Взуття тут не виняток. Виготовляється така губка з меламіну гуми. Даний матеріал дуже делікатно і гарантовано видаляє будь-які розводи. Перед використанням губку слід змочити водою і якісно віджати. Терти потрібно не всією поверхнею, а тільки краями.

Примітка: меламінова губка також дуже добре видаляє чорнильні плями.

2. Рідина для зняття лаку

Можна сміливо використовувати для видалення чорних смуг на взутті рідину для зняття лаку, за умови, що вона не містить ацетону. Важливо дотримуватися порядку дій. Спочатку взуття слід протерти вологою ганчіркою, після чого потрібно змочити ватний диск в розчиннику і почати витирати забруднення. Рухи повинні бути короткими, контакт не повинен бути довгим! Після видалення плям і розводів взуття обов’язково обробляється захисним кремом.

3. Зубний порошок

Звичайна зубна паста або порошок стануть відмінним рішенням для видалення чорних ліній та розводів на взутті. Невелика кількість пасти наноситься на проблемне місце, після чого протирається щіткою спокійними рухами кілька секунд. Процедура повторюється до переможного кінця.

4. Вологі серветки

З проблемою забруднення білого взуття можуть впоратися навіть вологі серветки за тієї умови, що вони по-перше – свіжі, а по-друге містять морську сіль, вuнний оцет або плямовивідник. Можна також використовувати автомобільні серветки для догляду за шкіряним салоном.

Примітка: допомагають тільки зі «свіжими» чорними смугами.

Читайте також: Як відбілити пластик на підвіконні чи холодильнику, який нещадно пожовтів з часом

5. Молоко

Нарешті, плями, які ще не в’їлись, можна досить легко і швидко видалити за допомогою звичайного молока. Після обробки молоком туфлі слід обов’язково протерти вологою ганчіркою, а потім обробити захисним кремом.

You cannot copy content of this page