fbpx

Як притягнути удачу та благополуччя: 7 дієвих порад Альони Курилової

До порад Олени Курилова прислухаються багато! Екстрасенс розповіла, як кожен з нас може легко залучити удачу в своє життя, пише Nichese.

1. Якщо на вас чекає важлива подія

Вам слід підготуватися. Лягаючи спати, своє взуття слід поставити носками до виходу. Коли прокинетеся і взуєте, вам слід переступити через поріг з правої ноги.

2. Щоб щастя не покидало будинок

Обзаведіться підковою. Це може бути як сувенір, так і справжня. Важливо, щоб підкова була новою. Попросіть когось із близьких заховати її в будинку. Потім відшукайте її і повісьте над вхідними дверима. Кінці підкови повинні дивитися вгору. Щастя оселиться в вашому домі.

Читайте також: ЯК ПРИЙМАТИ ДУШ, ЩОБ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ: ЦЕ ЗАЙМЕ ВСЬОГО 5 ХВИЛИН

3. Щоб відлякати хвробу

Якщо ви раптом безпричинно захвoріли, то слід взяти простирадло, на якому ви спите. Витрусіть його у вікно зі словами: “У новий день – з новим здоров’ям»

4. Щоб досягти успіху

Вам необхідно бути перш за все вдячними, за те, що у вас вже є. Не бійтеся робити людям приємне. Даруйте подарунки і робіть приємні сюрпризи. Пам’ятайте, що «не збiдніє рука, що дає»

5. Щоб в будинку не було свaрок

Щоб знизити напружену атмосферу слід приготувати смачні частування. Робити це потрібно з добрими помислами і в хорошому настрої. Почастуєте своїх домашніх стравою і ви побачите, як злiсть пішла.

6. Щоб невдачі обходили вас стороною

Ніколи не засуджуйте і не проклинайте. Це все повернеться до вас бумерангом.

Читайте також: ЯК ЛЮДИ ВЛАСНОРУЧ БЛОКУЮТЬ СВІЙ УСПІХ ТА ДОСТАТОК. НЕ ПОВТОРЮЙТЕ ЦИХ ПОМИЛОК!

7. Щоб втілилося бажане

Не варто звинувачувати оточуючих і злитися на весь світ. Просто плануйте! Запишіть на папері при свічках бажане. Все збудеться. Частіше бувайте в місцях, де ви відчуваєте прилив сил. Поменше спілкуйтеся з «токcичними» людьми, щоб ті не отрyювали вам життя.

You cannot copy content of this page