fbpx

Як зробити білі речі такими ж білими, якими вони були при покупці

Кожна господиня знає, що жодна ідеально білосніжна річ не здатна перенести без втрат кілька хороших прань. Згодом з’явиться неприємний сірий відтінок. Повернути правильний колір після такого може бути вкрай важко.

Для цього потрібно використовувати відповідний відбілювач, яких сьогодні удосталь представлено на ринку.

Втім, є можливість повернути білосніжність і «народним» методом. Зараз з ним і познайомимося, пише Novate.

Важливо: описані нижче способи відбілювання та видалення плям можна використовувати тільки 1 раз на 3-4 прання. В іншому випадку речі почнуть втрачати міцність.

Марганцівка – вперед

Перманганат калію – це той легкодоступний хімічний засіб, який дозволить повернути шкарпеткам, нижній і постільній бiлизні, а також будь-якому іншому одягу свою первісну білизну. Марганцівка, використана під час прання правильним способом, дозволить позбавити одяг від плям і характерної жовтизни. Для реалізації хитрого методу на практиці знадобиться всього 200 грам перманганату калію на 10 літрів води.

Використовувати марганцівку потрібно в такий спосіб. Спочатку в теплій воді проводиться розчинення прального порошку. В окремому склянці паралельно з цим розводиться у воді марганцівка. Потрібно зробити так, щоб розчин придбав характерний світло-рожевий колір. Після цього розчин виливається в ємність з водою, туди ж поміщаються всі брудні речі. Там вони перебувають до тих пір, поки вода не охолоне.

Примітка: варто накрити ємність з білизною кришкою.

Після всього цього залишиться тільки випрати відмочені в марганцівці одяг і бiлизну.

Альтернативний метод

Читайте також: 6 крутих способів почистити праску ззовні та зсередини. Це покращить якість прасування в рази!

Аналогічним чином можна використовувати борну кислоту. Вона найкраще підійде для відбілювання невеликих речей. Даний засіб добрий тим, що виводить навіть застарілі плями. Процедура замочування точно така ж, з тією лише різницею, що на 10 літрів води слід використовувати 10 грам речовини.

You cannot copy content of this page