fbpx

Якщо в тебе є 100 доларів – ти багач: українець розповів, де можна непогано жити із сотнею “зелених” у кишені

Сергій Кириченко з Горішніх Плавнів на Полтавщині став першим українцем, який отримав запрошення на роботу в Мадагаскарі. Чоловік розповів про плюси та мінуси острова, пише Gazeta.ua.

“Співпрацюю з компаніями, які займаються гірничим добуванням, тому часто відправляють у відрядження. Одне із замовлень виконував на Мадагаскарі. Влаштуватись на роботу реально, але потрібно пройти велику кількість інтерв’ю”, – каже українець.

Візу можна отримати в аеропорту на 30-90 днів (від 27 доларів). Тому займатись цим питанням завчасно немає необхідності.

“Із столиці острова мене забрав водій і відвіз на закриту територію підприємства. Поселили в двоповерховий котедж з інтернетом, телевізором і іншими зручностями. На території був магазин, у якому можна було купити все необхідне. Ціни помірні, економити не доводилось. Наприклад, пивo коштувало 1 долар, а хороше винo – 12 доларів”, – каже Сергій.

На території був безкоштовний спортзал, теніс, більярд та гральні автомати. Компанія зробила все для того, щоб працівникам було комфортно.

Читайте також: Працюю на заміні в італійській сім’ї. Зарплата 700 євро( 21 300 гривень). Працюю з 7 7:30 до 22:00, – українка розповіла про роботу доглядальницею

“Місцеві жителі живуть дуже бідно. Їдять рис та банани, які самі вирощують. Вручну роблять цеглу з глини з рисових полів. Якщо в тебе є 100 доларів – для малакасі(місцеві жителі,- ред) ти багач. Та й взагалі, якщо вистачило грошей на цю поїздку, значить ти вже не бідуєш”, – коментує емігрант.

Малакасі(місцеві жителі,- ред), які працюють на підприємстві отримують 400 доларів. Така зарплата в шість разів більше, ніж середня по Мадагаскару. Іноземцям платять 3500 доларів(95000 гривень). А в Україні за таку ж роботу платять 200 доларів. Різниця відчутна.

“На Мадагаскарі є хороші ресторани зі смачною їжею. В основному представлена французька кухня. Єдине, чого варто боятись на острові – поцілейських. Тут вони корумповані. Відразу починають вимагати гроші”, – каже українець.

Тут – добрі та відкриті люди. Так, жителі острову часто жаліються на владу і корупцію – ця ситуація знайома не лише Україні. І хоч вони майже нічого не мають, зате почуваються щасливими і вміють радіти кожному дню.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page