fbpx
Світ
Який офіційний титул матиме майбутня дитина принца Гаррі і Меган Маркл

15 жовтня Велику Британію і весь світ сколихнула офіційна новина про вагiтнiсть Меган Маркл. Її чоловік принц Гаррі хоч і є внуком королеви Єлизавети II і має почесний титул “принца”, але його первісток не удостоїться такої можливості.

Про це повідомляють на сайті 24 канал.

Згідно з офіційним протоколом та указом короля Георга V в 1917 року, майбутня новонаpоджена дитина принца Гаррі та Меган Маркл не отримає звання принца або принцеси, тому що такий такий титул можуть отримати лише рідні діти та внуки королеви Єлизавети II. Окреме виключення також отримав принц Джордж – старший син подружжя принца Вільяма (внук королеви) та Кейт Міддлтон.

Однак у 2012 році, коли герцогиня Кембриджська була вагiтна принцом Джорджем, Єлизавета II видала новий патент, у якому заявила, що всі діти її внука принца Вільяма можуть мати почесний титул принца та принцеси. Можливо, Її Величність запровадить нові правила в королівському дворі і дозволить принцу Гаррі дати його первістку шанований титул. В іншому випадку, діти Гаррі та Меган і відповідно правнуки Єлизавети II матимуть титули “леді” або “лорд” з прізвищем Маунтбеттен-Віндзор.

Читайте також:  Меган Маркл вперше з’явилася на публіці після оголошення про вaгiтність(фото)

Варто додати, що в момент народження первістка принца Гаррі та Меган Маркл, він стане сьомим у списку спадкоємців британського престолу. Згідно з офіційним повідомлення Кенсингтонського палацу, первісток Меган і Гаррі має наpoдитися навесні 2019 року.

You cannot copy content of this page