fbpx

Якими будуть в старості різні знаки Зодіаку. Дізнайтеся, який з вас буде пенсіонер!

В силу особливостей характеру, сильних рис і слабких сторін, у кожного знака зодіаку вік проявляється по-своєму. А у когось він не проявляється взагалі, пише Spisa.

Овен

Овни вважають за краще не помічати свій вік. Вони живуть одним моментом і не думають, що їх чекає завтра. Їх бадьорість духу підтримує в них величезну енергію молодості до похилого віку. Може, в років 60 Овен і не буде носити «косуху», але ось захоплюватися мотоциклами не перестане. Причому робитиме це з тим же завзяттям і шаленою енергією, що і раніше.

Телець

Тельці обожнюють як слід поїсти, часом навіть занадто – з цієї причини з віком вони нерідко набирають чимало зайвої ваги. З роками вперті Тельці стають ще менш гнучкими створіннями – як в психологічному сенсі, так і фізично. Проте, у них хороша витривалість, і навіть незважаючи на хвороби, жити вони будуть, швидше за все, дуже довго.

Близнюки

Близнюки намічають в юності мети і поступово йдуть вперед, зовсім не збираючись з роками сповільнюватися. Не варто сподіватися, що Близнюк з роботи прийде додому раніше. Навіть в літньому віці ви не побачите їх відпочиваючими, розваленими перед каміном. Їх зростання в кар’єрі триватиме до самої пенсії і, якщо буде можливість, ще довго після її настання.

Рак

Раки можуть бути двох видів: ті, хто не подорослішає ніколи, і ті, хто любить в старості піклуватися про оточуючих, немов Мати Тереза. Раку, як і Льву, дуже хочеться, щоб всі навколишні поважали його «благородні сивини». З Раків можуть вийти відмінні «класичні» дідуся і бабусі, якими їх хоче бачити більшість онуків.

Леви

Леви поблажливі і поважні за своєю природою, з роками це буде проявлятися все сильніше. До старості це вже вельми спокійні, досвідчені, величаві особистості. Їм буде все більше хотітися загальної поваги, авторитету, іноді навіть поклоніння, а також служити основним зразком для наслідування – саме з цієї причини вони постараються досягти головних життєвих цілей і як можна раніше розсудливим.

Діва

Багато Дів з віком починають все більше негативно сприймати навколишній світ, особливо якщо дозволять непомірною схильності до зайвої критичності втратити контроль. Вони обожнюють підтримувати себе у відмінній формі і доброму здоров’ї, постійно знаходяться на шляху вдосконалення своєї мозкової діяльності, тому зустрічають старість, як правило, підтягнутими джентльменами і леді, нехай і дещо строгими, але дуже розумними.

Терези

Терезів завжди турбує зовнішність, тому вони спробують піти на будь-які заходи, щоб запобігти як можна довше поява зайвих кілограмів і зморшок на обличчі. Як правило, їм це вдається. І навіть у вісімдесят років Терези будуть переконувати оточуючих, що їм ще й сорока немає.

Скорпіон

Скорпіони стають до старості величними і представницькими. Вони люблять думати про себе, немов про філософів, які накопичили з роками досить мудрості, та й на самому ділі це правда. Але, на жаль, люди похилого Скорпіони дуже часто стають надто зацикленими на особистих переконаннях і цілях, аж до нав’язливості і впертість.

Стрілець

Як і Овни, Стрільці усіма силами не бажають думати про старість. Часом навіть настільки, що у них це перетворюється на нав’язливу думку, і вони починають дошкуляти оточуючих питаннями про власний орієнтовний віці, сподіваючись отримати пару-трійку компліментів. Втім, дані компліменти зазвичай завжди виправдані, адже Стрільці, незважаючи на своє небажання доглядати за собою, примудряються зберегти сeксaпільність і привабливість до глибокої старості.

Козеріг

Козеріг – знак, який багато в чому асоціюється з часом, тому як їм управляє Сатурн – планета, яка і відповідає за час і його перебіг. Але що цікаво – для Козерогів час як би тече у зворотний бік. Козероги вже народжуються «маленькими дідусями», серйозними не по роках, мудрими і відповідальними, але в їхньому характері у міру дорослішання додається все більше дурощів і дитячість, і Козероги до старості вже ведуть себе як абсолютні діти.

Водолій

У Водоліїв досить сильний вплив Сатурна, тому в дитинстві вони, як і Козероги, дуже серйозні. З роками до Водоліям приходить все більша ексцентричність, вони перестають піклуватися про те, що думають про них оточуючі, і в 80 років можуть вести себе рівно так, як їм заманеться.

Читайте також: Хто найкраща дружина по знаку Зодіаку – у такої завжди нема відбою від кавалерів

Риби

Риби панічно бояться старості. Відносно того, що ще стільки не прожито, не зроблено, не виконана! Саме з цієї причини Риби часто знаходять час на те, щоб підвести підсумки етапів свого життя, підраховувати накопичення, порівнювати баланси. А адже чим менше Риби хвилюватися будуть на цей рахунок, тим довше і щасливіше проживуть, адже ніщо так не вкорочує і пригнічує в житті, як постійне занепокоєння.

You cannot copy content of this page