fbpx
Суспільство
Єдина порада щодо чоловіків, яку я дам своїй доньці

Якби мене попросили сформулювати все, що я знаю про чоловіків в трьох словах, і передати це наступним поколінням жінок, то я б сказала наступне: краще не буде. Це один з головних законів у відносинах чоловіка та жінки, пише Ек-макарек.

На жаль, але головний рецепт наших бабусь – «стерпиться, злюбиться» – більше не діє. Якщо відразу не заладилося, то краще вже не буде. Ніколи. З апельсина не виросте яблуня, ялинка не перетвориться в пальму, а нелюблячий чоловік не стане щедрим і майстерним кохaнцем. Це треба зрозуміти і прийняти.

Свої кращі якості, найбільшу щедрість і постiльні таланти чоловік демонструє на початку відносин. Потім градус приcтрасті знижується, а рівень витрат в кращому випадку залишається на одному рівні, а в гіршому – падає.

Читайте також: ДОВЕДЕНО! ЦІ 5 РЕЧЕЙ “СКЛЕЮЮТЬ” ШЛЮБ НАМEРТВО

Якщо мужик до весілля дарував три гвоздики, вкрадені з цвuнтаря, то після весілля він буде дарувати одну.

Якщо мужик до весілля був не герой-кохaнець, то через десять років він заляже перед телевізором в треніках, і буде кохaнець взагалі ніякий. Бажання теж з роками не виростає. Гірше після весілля буває. Таке трапляється часто. Але щоб стало краще – такого не буває ніколи.

Ніколи з жодного мужика на початкових етапах залицяння не вийде щедрий. Із млявого нехочухи – хороший кохaнець. З байдужого – люблячий. Ніяка любов жінки ні за яких обставин цього не змінить. Все може залишатися як було, або стати гірше, але краще – ніколи. Мені здається, що незнання цього – найгірша помилка, яку здійснюють сучасні жінки. Що скажете?

facebook