fbpx

Задзвонив телефон і ми із чоловіком, навіть не змовляючись, голосно зітхнули. Мелодія знайома, то або його., або моя мама. Тут, навіть слухавку брати не потрібно і так ясно, що саме нам зараз говоритимуть. Чоловік вмикає зв’язок і вітається. Як і очікувалось першою ж фразою було: ” Твоєї жінки поруч немає?”. Якби то була моя мама, ми б почули приблизно те саме

Задзвонив телефон і ми із чоловіком, навіть не змовляючись, голосно зітхнули. Мелодія знайома, то або його., або моя мама. Тут, навіть слухавку брати не потрібно і так ясно, що саме нам зараз говоритимуть. Чоловік вмикає зв’язок і вітається. Як і очікувалось першою ж фразою було: ” Твоєї жінки поруч немає?”. Якби то була моя мама, ми б почули приблизно те саме.

Так вийшло, що наші мами практично не спілкуються. У них однакові характери, тому їм складно порозумітися. Як то кажуть, лиш протилежності притягуються, а із ними все якраз навпаки. Непорозуміння почались між ними ще на стадії підготовки до весілля і за два роки лиш розрослися.

Ми із чоловіком одружились уже у відносно зрілому віці. Разом відкрили невеликий магазин і кафе при ньому. Зараз працюємо там разом.

А тепер ми із чоловіком надумали квартиру купувати і наші мами почали свою “місію” по порятунку “дитини”.

Суть у тому, що кожна із них знайшла стопроцентного спеціаліста, який розповідає, як саме потрібно усе це зробити, аби у разі розлучення не опинитись біля розколотого корита. Моя мама радить мені робити одне, його те саме, от тільки йому.

Щоденні дзвінки вимотують. Запитання і поради одні і ті ж, а ще обидві малюють темні картини прийдешніх неприємностей, якщо ми не зробимо так, як вони радять.

Поки тримаємось, намагаємось на все реагувати із гумором. Але, ось що я помітила за собою: я стала дослухатись і справді у голові думати про найгірші варіанти. До того і думки такої не було, адже у мене із чоловіком прекрасні відносини, а тут на тобі!

Уже сумніви з’являються, а чи не думає мій чоловік і справді так само як і я. А чи все у нас у сім’ї добре, чи то я така наївна? Фінанси перевіряю тричі і якщо щось не так думки різні у голову йдуть непрошені.

Мами наші самотні і ми у них єдині діти. Відмовитись від спілкування, ні він ні я не зможемо і не будемо, але, що якщо крапля почне камінь точити?

І що тепер? Трубку не брати? Але ж то мами наші.

13,04,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page