fbpx

Заплатила 150 євро за кожну незаконну копію відбитка прикордонного контролю: українці заборонили в’їжджати у країни Шенгену

39-річну громадянку України затримали у Будомєжі. Під час огляду прикордонники попросили в неї закордонний паспорт. Коли побачили, що в ньому, були шоковані, пише Експрес-онлайн.

“У документі офіцери виявили 14 помилкових відбитків прикордонного контролю з Іспанії, Франції, Італії, Австрії, Бельгії, Латвії та Чехії. Неправдиві штампи мали підтвердити прибуття та виїзди особи з країн ЄС та легалізувати перебування іноземки у межах Шенгенської зони”. — повідомляє прикордонна служба Польщі.

Читайте також: Ми вдома: франківець, який загубив гроші та документи у Польщі розповів, як повернувся додому

Жінка зізналася, що протермінувала своє перебування за кордоном на 30 днів, тож вдалася до хитрого плану і вирішила підробити штампи. Знайшла потрібну людину і заплатила 150 євро за кожну незаконну копію відбитка прикордонного контролю.

Вона повністю зізналася у скоєному. Польські правоохоронці прийняли рішення про її повернення в Україну. Окрім цього їй на рік заборонено в’їжджати у країни Шенгену.

You cannot copy content of this page