fbpx
Світ
Заявки приймають до 14 травня:: в Ісландії відкрили вакансію мандрівника із зарплатнею у $ 4 тисячі на місяць

Бюджетна авіакомпанія Wow Air з Ісландії шукає двох друзів, які подорожували би світом, знімали би про це відео та писали у блог. За це кожному обіцяють платити по 4 тисячі доларів на місяць. Про це пише ТСН.

Авіакомпанія відкрила вакансію 23 квітня, кожен охочий отримати роботу мандрівника має подати заявки до 14 травня. Кожен претендент має записати дво-хвилинний відеоролик із розповіддю про своє рідне місто, завантажити його на YouTube і прикріпити до заявки. Переможця оголосять 18 травня.

Переможці конкурсу 1 червня переїдуть до Ісландії, будуть мешкати у квартирі у центрі столиці країни Рейк’явіку. Це помешкання мандрівники будуть використовувати як базу для своїх поїздок.

Мандрівники мають здійснити 12 подорожей за напрямками, які обслуговує компанія Wow Air. Чотири подорожі потрібно здійснити по Ісландії.

Читайте також: 22 роки без cвiдoмості: коли 25-річна дівчина нарешті прокинеться?

Свої поїздки потрібно буде документувати, знімати короткі відеоролики та писати бюджетні поради для подорожей, щоб створити путівники для напрямків, які вони відвідують. Вміст, який включатиме відео, GIF-картинки та публікації в блозі, буде розміщений у розділі веб-сайту Wow Air під назвою Travel Guide.

Усі витрати на транспорт та проживання покриватимуться авіакомпанією – це окремо від зарплатні. Робота мандрівника буде тривати до 15 серпня.

Окрім переможця конкурсу, роботу отримає і його друг. Він також отримуватиме зарплатню в 4 тисячі доларів.

facebook