fbpx
Суспільство
“Здорова людина не хоче одружуватись” – 15 цитат Лабковського, які повинен знати і втілювати в життя кожен

Ми вивчили поради гуру відносин і вибрали найкращі з них.

Михайло Лабковський відомий своєю різкістю у висловлюваннях і епатажністю. Психолог-фахівець з 30-річним стажем може дозволити собі певну жоpсткість в судженнях, адже його досвід рятує і сім’ї, і життя. Ми вивчили поради гуру відносин і вибрали найкорисніші з них.

Для тих, хто в пошуку

 • Нікому не потрібен той, хто не потрібен самому собі. А той, хто приймає себе таким, яким він є, живе смачним, повноцінним життям, попри всі можливі життєві проблеми.
 • Якщо вам з чоловіком некомфортно на першому, другому, третьому побаченні, не призначайте четверте. На перші зустрічі чоловік показує себе з найкращого боку, і якщо вам вже неприємно перебувати з ним поруч, нічого доброго з цих відносин не вийде.
 • Що стосується молодих, успішних і гарних жінок, які не можуть знайти собі пару, тому що у них, мовляв, планка висока, — це нездатність до відносин і страх перед ними.
 • Якщо ви хочете вийти заміж, вам треба перестати про це думати. Це те ж саме, що і бажання мати ляльку на капоті, фату і інший непотріб. У здoрових людей ситуація виглядає трохи по-іншому. Перше — у них є потреба любити. З цією потребою любити вони знаходять чоловіка, який їх любить.
 • Ніколи не треба спілкуватися з одруженими чоловіками. Рибою торгують в рибному магазині, м’ясом — в м’ясному. Не втрачайте часу. Одруженому чоловіку не потрібна дружина, у нього вдома одна вже є.

Для тих, хто в стосунках

 • Якщо ви хочете заміж, зустрічаєтеся або навіть живете разом вже півроку-рік і нічого не відбувається, треба запитати один раз, чи хоче він сім’ю і весілля. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, значить, прийшла пора з ним попрощатися. По-хорошому, звичайно. Типу «я дуже тепло до тебе ставлюся і буду продовжувати в тому ж дусі, але якомога далі від тебе».
 • Будь-яка — і я наголошую на цьому — будь-яка жінка, яка роками сидить вдома і займається тільки господарством і дітьми, деградує. Це неминуче. І кінець кінцем чоловікові стає нудно з дружиною, він починає вважати її дуpнуватою, а там і до розлучення півкроку. І зауважте: спочатку чоловік ні на чому не наполягав, це жінка з радістю і плескаючи в долоні вирішила сидіти вдома.
 • Якщо він вас напружує, просто розстаньтеся з ним. Не бійтеся залишитися одною. Жоден чоловік в цілому світі не вартий того, щоб ламати себе, прогинатися під нього, нехтувати своїми бажаннями і потребами. Жоден.
 • Все просто: є він — такий, який є. І є ви — така, яка є. Вам або добре разом, або треба розійтися. Причому краще до того, як ви взяли іпотеку і наpoдили трьох дітей.
 • Той, хто пcихічно здoровий, орієнтується на свої почуття і завжди вибирає себе. Ні краса, ні любов не вимагають жеpтв. А якщо вимагають, це точно не ваша історія. Валіть. Немає такої мети, заради якої варто щось терпіти у відносинах.

Для всіх

 • Все життя навшпиньки НЕ простоїш, а розчаровуватися завжди болючіше, ніж спочатку показати себе справжню.
 • Люди, які не люблять себе, не можуть любити один одного, тому пари щасливої у них теж бути не може.
 • Треба з головою розбиратися, а не з нареченими. Коли жінка говорить: «Я любила», — це часто історія не про любов. Це історія про дрaгдилeра, який поставляє їй необхідні стpaждання. А здоpова любов — це про те, наскільки ти щасливий.
 • Якщо вам не подобається, як він до вас ставиться, робить щось неприємне, ви говорите йому про це один раз. Якщо справа не змінюється — до побачення.
 • Нормальна людина не продовжує відносини, в яких її не поважають. Втім, вона їх навіть і не почне.

Читайте також: 39 геніальних цитат Вінстона Черчилля, які припадуть до душі розумним людям

Ви згодні з цими висловами психолога?

You cannot copy content of this page
facebook