fbpx

Жінка вкрала для своїх дітей 5 яєць, але полісмен не дав їй відповість по закону, а вчинив “самосуд”

Робіть людям добро, і воно до вас обов’язково повернеться!

Бідність часто штовхає людей на відчайдушні вчинки. Тому, коли перед жінкою постав вибір – вкрасти або дозволити дітям голодувати, вона без вагань вибрала перше. Взяла вона всього 5 яєць, але відразу ж була впіймана, пише Makataka.

Коли констебль Вільям Стейсі прибув на місце події і почув її історію, він пожалів її і замість того, щоб покaрати її, вирішив допомогти жінці.

Місіс Джонсон ростить двох дочок, племінниць і двох онуків у віці від 1 до 3 років за 120 доларів на місяць. Однак минулого тижня її обікрали, і сім’я опинилася на межі голоду. До суботи вони не їли вже два дні, тому жінка відправилася в місцевий супермаркет, маючи всього 1,25 долара, щоб купити яйця. До свого розпачу, вона не змогла купити яйця на 50 центів і поклала п’ять яєць в кишені. Більше того, вони відразу ж розбилися. «Я не дуже хороший злодій», – сказала місіс Джонсон.

Співробітники магазину зупинили її, коли побачили, як з її кишень випливає яєчний жовток і білок.

Нещасна відразу ж зізналася, що вона вкрала їх, щоб нагодувати свою сім’ю. Магазин викликав поліцію, але коли приїхав офіцер Вільям і почув її історію, він вирішив не заарeштовувати її.

Разом вони вирішили не висувати звинувачення проти місіс Джонсон. Вони відпустили її додому. Але коли офіцер відвідав її в її будинку, місіс Джонсон вирішила, що він приїхав її заарeштовувати. Вона гірко заплакала.

Однак офіцер просто вирішив упевнитися, що її історія не вигадана, і приїхав оглянути будинок. Побачивши, в якій бідності живе сім’я, він зрозумів. що Джонсон не бреше, і вона дійсно доведена до відчаю.

Читайте також: ВОНИ – ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ, ЧОЛОВІК І ДРУЖИНА. ЙОМУ 83, ЇЙ – 79. І ВОНИ ЗНОВУ ВИЙШЛИ НА ЛІД! ПОДИВІТЬСЯ НА ЇХНІЙ ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ВИСТУП!

Полісмен купив їй коробку з яйцями, і коли Джонсон запитала, як вона могла б відплатити йому, він просто попросив її ніколи більше не красти. Незадовго до від’їзду, офіцер обійняв жінку, і цей момент сфотографував на мобільний телефоні Роберт Тріпп, який розмістив його в Facebook з хештегом «feelgoodstoryoftheday».

На наступний день Вільям і кілька його колег з’явилися в будинку жінки з двома фургонами їжі для неї і її сім’ї.

«Останнього разу, коли я бачила стільки їжі, мені було 12 років, і я залишилася з бабусею», – сказала місіс Джонсон. «Я плакала весь день».

Згодом офіцери вирішили створити фонд у Першій Народній Федеральній кредитній спілці, щоб місіс Джонсон могла отримувати пожертвування, які почали надходити після публікації історії в мережі.

Начальник поліції Вільямс сказав, що йому дзвонили з усіх кінців Сполучених Штатів і з усього світу з вдячністю, і бажанням вислати місіс Джонсон гроші, їжу і одяг.

Читайте також:

«Ця жінка не буде голодувати», – сказав шеф.

Що ви думаєте про цю історію?

You cannot copy content of this page