fbpx

Якби жінки це розуміли, то нещасливих шлюбів було б на 90% менше: запам’ятайте, займатися потрібно собою, а не чоловіком

Прийняття себе повинно бути цілісним – перестаньте ненавидіти свої недоліки і вади. Кожна людина має свій багаж досвіду, проблеми з характером або зовнішністю та інші недоліки, які зовсім не роблять її поганою, пише Пошепки.

Гармонійні стосунки завжди починаються з гармонійної жінки. Не з навичок маніпулювання, не з секретних прийомів, як утримати і одружитися, не з читання підручників для майбутніх дружин. Ні. Тільки гармонійна жінка може побудувати гармонійні відносини. І крапка. Ніяк інакше.

Коли жінці самій з собою добре, коли вона не боїться самотності і може сама себе зайняти та так, що їй цікаво, коли у неї адекватна самооцінка і почуття власної гідності, коли вона знає себе, свої потреби, коли вона умиротворена і спокійна, коли вона точно знає чого хоче, тільки тоді відносини складаються.

Але найчастіше жінка:

 • шукає в чоловікові опору для себе, як свого роду милицю;
 • постійно провокує чоловіка, тому що внутрішньо вважає, що не варта любові і щастя;
 • не знає чого хоче, і тому намагається жити цілями і мріями свого чоловіка, що теж не виходить;
 • використовує чоловіка як пcихотерапевта;
 • стає безликою рибою-прилипалою, від якої ніяк НЕ відв’язатися;
 • боїться його втратити і тому жоpстко контролює кожен його крок;
 • намагається всім довести свою незалежність і тому не здатна бути у відносинах;
 • не вміє довіряти і будувати близькі стосунки, тому замінює все це різними сурогатами;
 • намагається за його рахунок вирішувати свої душевні проблеми, програючи сценарії відносин з батьками, наприклад;
 • намагається з чоловіка зробити щось потрібне їй, не дивлячись на його якості, природу і бажання;
 • хапається за того, хто дається, і тримається за нього щосили, аби не залишитися одній;
 • закриває очі на таке ставлення до себе, яке рyйнує обох;
 • провокує конфлікти, тому що переповнюється емоціями, які їх потрібно кудись подіти, а способу іншого не знає;
 • хапає тих, кого тримати не треба (і що це взагалі за термін — тримати чоловіка ?! Він що — прапор?);
 • сподівається, що він, нарешті, зробить її, нещасну, щасливою;
 • не цікавиться самою собою і не може бути наодинці з собою довго;
 • використовує чоловіка для вирішення своїх матеріальних або фізичних проблем;
 • боїться старіти-товстіти-і так далі, тому що він же тоді точно її кине, і йде робити опeрації, ставить укoли краси і не може зупинитися;
 • чекає любові зовні, не в змозі її отримувати зсередини;

І це лише мала частина того, що жінки роблять у відносинах. І нічого з цього не призводить жінку до бажаної мети.

Тому що займатися потрібно собою. Не чоловіком. Не чоловіками. А собою. З собою треба налагодити спершу відносини, а потім вже вибудовувати комунікацію.

Тому що коли всередині буде тихо, спокійно і добре, то попросити про допомогу — легко, сказати добре слово — легко, відпустити на риболовлю теж просто. Але якщо ви точно знаєте, що для вас все це катaстрофа, що довіряти йому, поважати його, зберігати йому вірність не тільки тiлом, а й розумом, приймати його, залишати йому особистий простір і час ви не можете, то це сигнал.

Сигнал до того, щоб перестати думати про нього, намагатися змінити його, перестати шукати чарівну кнопку на ньому, яка виконає всі ваші бажання. Так можна відносини зрyйнувати, причому з гарантією.

Змістіть акценти і увагу з чоловіка на себе. Якщо ви не можете вийти заміж, тим більше перестаньте думати про чоловіків і про те, як їх дістати. Почніть думати про саму себе. Поставте для себе пріоритетом не «врятувати шлюб» і не «налагодити відносини з ним» і навіть не «вийти заміж». Поставте мету стати цікавою самій собі.

Пізнайте себе краще. Заведіть, якщо можливо, роман з самою собою. Заспокойте внутрішній хаос і розбрат. Знайдіть все те, що вам потрібно, — любов, увагу, інтерес, стимул — всередині себе. І тоді зміняться і відносини.

Це схоже на те, як ми вирощуємо овочі.

Спершу потрібно підготувати грунт, і якщо він готовий, то насіння досить просто посадити і підтримувати мінімальними зусиллями.

Але якщо не дбати про грунт, а відразу сіяти, то навіть якщо потім прикладати багато зусиль, врожаю може і не бути зовсім. Ви лише даремно витратите час, сили, отримаєте негативний досвід і втратите віру.

Точно так само в стосунках. Можна набрати повну сумку маніпулятивних методів спілкування з чоловіками, навчитися натискати на різні кнопки, щоб отримувати бажане, але який у цьому сенс в довгостроковій перспективі, якщо ви самі при цьому важко хвoрі? Ви станете мавпою з грsнатою в руках, яка своїми «практиками» може покaлічити тих, хто поруч. І вже, звичайно ні про яке щастя мови не буде, навіть якщо ваша сім’я виглядати буде з боку ідеально.

Читайте також: Шлюб руйнує не відсутність грошей, близькості у лiжку чи спілкування. Реальна причина інша. І вона страшніша

Тому не чіпайте чоловіків до тих пір, поки не домовитеся з собою. Не буде гармонійних відносин, поки цієї гармонії немає всередині вас самих. Досить намагатися змінити інших людей і відносини з ними. Заспокойте себе, наповніть. І все навколо теж заспокоїться.

Повірте, вивчення і розвиток самої себе — це нескінченний і захопливий процес. І якщо в нього зануритися, зупинитися вже неможливо, вам з собою буде все цікавіше. І чим цікавіше вам самій, тим сильніше притягуються і інші — чоловіки, подруги, діти, колеги, начальство.

Все починається зсередини, чи не так?

You cannot copy content of this page