fbpx
Суспільство
Життя зрyйноване: на 38 тижні вaгiтності її покинув чоловік. Але що це таке в її духовці?!

Життя нарешті почало повертатися до Амани з Сіднея своєю світлою стороною. 2017 рік обіцяв бути для неї найсвітлішим, повним любові, щастя і надій на майбутнє, пише Мандаринка.

Після трьох довгих років в спробах завaгiтніти Аманда з чоловіком нарешті дізналися, що чекають дитину. Вони переїхали в новий будинок, про який давно мріяли, почали робити в ньому ремонт і були відверто щасливі. Аманда не тямила себе від радощів, уявляючи своє майбутнє, але в одну мить її життя зруйнувалось. Коханий чоловік раптово сказав їй, що йде. Зібрався і залишив її одну – в розпачі і в боргах за будинок, очікуючу на малюка, який мав з’явитися з хвилини на хвилину.

Без доходу і без немовляти, яке могло з’явитися в будь-який момент, Аманда побuвалася гоpем і не знала, що робити зі своїм життям. На щастя, поруч з нею була її подруга Анна, у якої з’явилася оригінальна ідея… Вона написала лист на місцеву радіостанцію.

Читайте також: ЧОЛОВІКУ НЕ ПОДОБАЛАСЬ МОЯ ПОВНОТА І ВІН ПІШОВ ДО ІНШОЇ – ХУДОЇ. ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ МИ ЗУСТРІЛИСЬ ЗНОВУ

Радіостанція, дізнавшись про проблеми Аманди, вирішили допомогти бідній дівчині, але без допомоги зробити це не так вже й легко… Коли Аманду і Анну запросили на радіо, Аманда не розуміла, що відбувається. У прямому ефірі вона заплaкала, коли у неї запитали з приводу її чоловіка. «Це було дуже несподівано, – схлипнула вона, – я в розпачі, тому що все йде взагалі не за планом».

Після того, як Аманда закінчила розповідати свою історію, радіоведуча повернула до неї екран телевізора. На ньому було відео її будинку, але в цьому будинку з’явилося багато нових предметів, які не належали Аманді до цьогою

Це були подарунки, але зі змістом: пилосос, наприклад, означав півроку безкоштовних чисток, холодильник був наповнений їжею від іншої компанії, яка зобов’язалися протягом трьох місяців доставляти їй щодня свіжі страви. Але коли камера зупинилася на духовці, всі завмерли перед відчиненими дверцятами.

Всередині неї була велика стопка готівки: 10 000 доларів, щоб Аманді не довелося турбуватися про іпотеку. Аманда розридалася ще більше, не вірячи своєму щастю. Це означало, що вона могла не турбуватися зараз ні про що, крім свого малюка.

You cannot copy content of this page