fbpx

Зі співачок у перші леді: що відомо про дружину Кім Чен Ина(фото)

Преса знову звернула увагу на дружину північнокорейського лідера Лі Соль Чжу. Її вважають модницею, яка змінила ставлення Кіма до зовнішнього вигляду жінок, пише “Корреспондент.net”

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв курс на відкритість – він погодився зустрітися з американським президентом Дональдом Трампом, відмовитися від ядepної збpoї і вперше за своє правління залишив КНДР.

В поле зору преси потрапила його дружина Лі Соль Чжу, яку напередодні вперше офіційно назвали “поважною першою леді” КНДР. Цей титул не використовувався в Північній Кореї вже понад 40 років.

Західні експерти вважають, що такий статус підсилює позицію Лі Соль напередодні майбутніх переговорів з Південною Кореєю і США. Крім того, перша леді КНДР здійснила перший офіційний вихід у світ без супроводу чоловіка.

Про першу леді найбільш закритої у світі держави

Про Лі Соль Чжу майже нічого не відомо. Їй 28 років, вона виросла в привілейованій сім’ї професора і лікаря. Вчилася співу в Китаї і перебувала у складі групи підтримки спортивних команд, з якою навіть відвідувала Південну Корею.

Імовірно, вона звернула на себе увагу Кім Чен Ина під час виступу на сцені.

Вперше телебачення КНДР назвало “товаришку Лі Соль Чжу” як дружину свого лідера у 2012 році. Тоді телевізійники побіжно згадали про неї, заявивши, що “хоча привітальна пісня викликала резонанс, Кім Чен Ин з’явився на заході разом з дружиною Лі Соль Чжу”.

Перші діти подружжя народилися приблизно між 2010 і 2013 роками. До цього часу невідомо, чи є у північнокорейського лідера син-спадкоємець: cтать першої і третьої дитини невідома. Yоnhар з посиланням на розвідку повідомляє, що вони – хлопчики.

Читайте також: Марина Порошенко зачарувала великоднім образом на богослужінні(фото)

Середуща дитина – дівчинка на ім’я Чжу Е. Про неї розповів американський баскетболіст Денніс Родман, який несподівано завів дружбу з Кім Чен Ином. Самого Кіма він назвав “хорошим батьком”, а його родину – “чудовою”.

Вважається, що у Кіма три дитини, оскільки стільки разів раптово зникала і поверталася Лі Соль. Офіційних оголошень про народження дітей в сім’ї немає.

Преса Південної Кореї повідомляє, що Лі Соль Чжу народила третю дитину в лютому цього року. Перші підозри про її вaгiтнiсть з’явилися ще у 2016 році, коли вона раптом перестала виходити у світ.

У кінці березня перша леді КНДР вже супроводжувала чоловіка в поїздці до Китаю. Відзначимо, що Лі Соль і сестра Кім Е Чжон – єдині жінки, які супроводжують Кім Чен Ина у подібних заходах. До нього поява жінок перших осіб була не прийнятною для КНДР.

Преса звертає увагу на західний стиль одягу і розслаблені манери поведінки Лі Соль Чжу. Перша леді Північної Кореї задає тренди для північнокорейських жінок.

Існує думка, що саме Лі Соль змусила переглянути Кіма ставлення до дрес-коду північнокорейських жінок і дозволити їм носити брюки, туфлі на підборах або платформі, прикраси, які були під забороною протягом десятиліть.

Незважаючи на, здавалося б, старомодний стиль одягу, Лі Соль навіть на державних заходах з’являється з виробами від провідних західних брендів. В її колекції є прикраси від Tiffany, сумки від Chanel і Dior, дорогий годинник.

You cannot copy content of this page