fbpx

Зламалась блискавка? Не поспішайте нести в ремонт! Досвідчена кравчиня поділилась трюком, як легко відремонтувати її вдома

Всі ми носимо одяг, який застібається за допомогою типової блискавки. Таку застібку можна вважати максимально зручною і простою у використанні. Вона дозволяє застебнути речі швидко, щільно і легко, от тільки не завжди блискавка буває безпроблемною у використанні, пише Spisa.

Насправді така застібка може ламатися досить часто. Причому причини поломки можуть бути найрізноманітнішими. Найчастіше неприємності трапляються, якщо ви занадто різко смикаєте бігунок або не дивитеся за тим, щоб в собачку не потрапляла тканина.

Блискавка може розходитися або і зовсім розділятися на дві абсолютно окремі половини. Ви можете ламати стоппер або саму собачку, а взагалі всі можливі поломки можна перераховувати дуже довго. А тому люди часто не хочуть морочитися і просто купують нову блискавку.

Але насправді зовсім не обов’язково витрачати кошти на ще одну застібку. Більш того, вам ще доведеться заплатити за те, щоб її вшили в вашу річ. А тому найпростіше полагодити блискавку. Тим більше, що існує один дуже цікавий метод.

Повернути застібку в її початковий стан можна буквально за кілька хвилин. Для цього вам потрібно використовувати саму блискавку і звичайну вилку. Вам обов’язково потрібно взяти щось важке, щоб можна було закріпити вилку на столі.

На центральний зубець потрібно надіти собачку. Зробити це варто так, щоб вона не рухалася і щільно прилягала до вилки. У такому положенні ви зможете легко протягнути в неї дві частини блискавки. Просто одночасно просуньте їх в собачку і одночасно просувайте вгору.

Важливо робити це досить повільно і плавно, щоб частини блискавки проходили через собачку максимально рівномірно. Напевно, це найскладніше, що може бути в такому елементарному процесі. Продовжуйте тягнути, щоб повністю застібнути блискавку.

Читайте також: 5 СПОСОБІВ БЕЗ ЗУСИЛЬ ПОЧИСТИТИ КУХОННІ ШАФКИ ВІД ЖИРНОГО НАЛЬОТУ – ПРИБРАТИ НАВІТЬ БАГАТОРІЧНИЙ НАЛІТ ПРОСТІШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ

Подивитися, як виглядає такий процес для більшої наочності, ви можете в представленому нижче відеоролику. Впевнені, що такий простий спосіб точно допоможе вам заощадити на блискавках, стоперах і бігунках!

https://youtu.be/m9oaiDN0CFg

Діліться з друзями!

You cannot copy content of this page