fbpx
Культура
15 важливих підказок Божих людині

Абсолютно все вже є всередині людини.

Кілька важливих правил, основою для яких є Божі заповіді:

Правило перше. Бог створив людину не для стpаждань – сотворіння Боже має радіти життю, любити і творити. Менше скаржтеся на життя, завжди пам’ятайте, що є люди, яким живеться набагато гірше, ніж вам.

Правило друге. Кожна людина посланa на цю Землю не просто так – вона повинна проявити свою божественність і в чомусь поліпшити навколишній світ. Бог дає людині таланти, силу і здібності. Дар Божий потрібно використовувати для вдосконалення навколишнього світу, а також для допомоги тим, кому реально потрібна ваша допомога.

Правило третє. Постарайтеся наповнити любов’ю своє життя і життя ваших близьких – цим ви притягатимете сприятливі обставини, фінансове благополуччя. І навпаки, агpесія буде проявлятися в незмінному погіршенні якості життя.

Правило четверте. У житті немає абсолютно нічого випадкового – своїми думками, словами, діями і вчинками ми формуємо свою сьогоднішню реальність і своє майбутнє. Так що будете ви насолоджуватися, або навпаки, тільки мyчитися, цілком і повністю залежить від вас.

Правило п’яте. З четвертим правилом прямо пов’язане п’яте: думки формують події. Навчіться думати позитивно, і ви створите дійсність, що буде навколо вам. І навпаки, дратівливість, гнів, заздрість, гординя притягують тільки невдачі і невезіння.

Правило шосте. Які б не були обставини навколо, завжди залишайтеся спокійними, зберігайте позитивний настрій, вірте в свої сили і в Божу допомогу. І по вірі дасться!

Правило сьоме. Намагайтеся слухати голос Бога – просто задайте запитання, на які хочете отримати відповідь, і прислухайтеся до голосу своєї підсвідомості.

Правило восьме. Кожна людина може врятуватися з Божою поміччю. Бог знаходиться в кожному з нас. Знайдіть Його в собі, а потім проявіть Його через себе в своєму оточенні.

Правило дев’яте. Незалежно від того, наскільки важкі проступки, Господь все одно любить кожного з нас. У Біблії написано: «шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам». Однак запам’ятайте: Господь завжди дає те, що вам потрібно якраз в даний момент.

Правило десяте. Одним з основних божественних законів є «закон подібності»: якщо ви не любите самого себе, то і оточуючі вас теж не любитимуть. «Якою мірою ви відміряєте, так і вам відміряно буде». Як ви ставитеся до інших, так і інші будуть ставитися до вас.

Правило одинадцяте. Причина неприємностей людини полягає не в інших людях, а в ній самій. Інформація pуйнівного характеру отpуює нам життя і не дає бути щасливими.

Читайте також: Одного разу той, хто робить вам зло, буде просити вас про допомогу

Правило дванадцяте. Абсолютно все вже є всередині людини: і влада, і слава, і шана, і гроші. Завдання полягає в тому, щоб вивільнити всі блага в навколишню дійсність. А це можливо через неухильне дотримання Божих заповідей.

Правило тринадцяте. Не діліть оточуючих людей на «поганих» і «хороших». Ми такі, які є, і якщо ваш колега, товариш по службі поганий особисто для вас, то когось він цілком влаштовує. «Не судіть, і не судимі будете».

Правило чотирнадцяте. «Пізнай себе» – це езотеричне правило цілком можливо застосовувати і в навколишній дійсності. Тільки ніякого самокопання і буквоїдства! Самопізнання – це процес відкриття в собі здібностей і талантів і практичне їх застосування в зовнішньому світі.

Правило п’ятнадцяте. Для Бога немає таких понять, як «вина», «покарання» і подібні до них. Важливо питати: «Не за що?», А «Для чого?» Господь допускає право кожного на помилку, і зрозуміло, на її виправлення, на проходження того уроку, який нам необхідно пройти. І всі труднощі даються під силу.

Найкращий спосіб виправлення помилок – це проявляти любов до самого себе і до оточуючих людей.

Бог робить все, щоб Ви були щасливою людиною!

You cannot copy content of this page