fbpx

5 речей, які відрізняють хорошого майстра манікюру від того, що зіпсує вам нігті і здoров’я

Не всі майстри манікюру надають якісні послуги, пише Пошепки.

Кількість дівчат, які роблять манікюр самостійно, з кожним роком стає все менше, а манікюрні салони і кабінети виростають буквально на кожному кроці. При цьому далеко не у всіх з них можна отримати якісну і професійну послугу.

Навіть сертифіковані майстри часом допускають серйозні помилки в процесі своєї роботи. Одні виявляються неохайними, інші економлять на матеріалах, а треті закривають очі на стерильність та гiгієну.

Сьогодні ми розповімо про 5 ознак, за якими можна відрізнити хорошого майстра манікюру від непрофесіонала.

Обробка інструментів

Категорично не радимо вам робити манікюр, якщо майстер не дістав інструменти з ультрафіолетового стерилізатора або стерильного одноразового пакета, який розкрив у вашій присутності. В першу чергу це питання вашої безпеки. Не соромтеся запитувати у майстра, які етапи дезiнфекції та знезаpаження пройшли інструменти. Крім того, зверніть увагу на те, чи обробив він перед манікюром своє робоче місце і ваші руки. Пилочки повинні бути також простерилізовані та мати одноразові насадки, які майстер приклеює при вас.

Також звертаємо вашу увагу на те, що майстер повинен працювати в рукавичках.

Читайте також: 7 заповідей справжньої жінки, а не “тьотки”. Не дайте другій у вас вселитись!

Зняття гель-лаку

Професіонал нігтьового дизайну ніколи не буде знімати лак ацетоном. Для цих цілей повинен використовуватися фрейзер. Після цього нігтьова пластина акуратно шліфується. Якщо ви не впевнені в досвіді майстра, попросіть зняти покриття ремувером. Професійні майстри використовують спеціальні засоби, які розм’якшують підпиляний гелевий шар і дозволяють без труднощів його видалити. Не дозволяйте зіскрібати покриття металевим пушером або знімати покриття дуже глибоко — ця процедура дуже агресивна і пошкоджує нігтьову пластину.

Лампа

Використання дешевої лампи для сушіння гель-лаку може привести до ламких і сухих нігтів. Відрізнити дорогий прилад від неякісного дуже просто. Якщо в процесі сушіння на нігтях постійно відчувається дискомфорт і печіння, а шкіра після манікюру виглядає злегка засмаглою, значить, лампа генерує дуже сильне випромінювання, яке вкрай шкідливе для нігтів.

Покриття

Якщо ваш майстер ретельно запилює нігтьову пластину перед покриттям, біжіть від нього геть. Нехай ця процедура і дозволяє манікюру прослужити вам довше, вона завдає серйозної шкоди здоров’ю і зовнішньому вигляду ваших нігтів. Також зверніть увагу, чи наносить майстер гель-лак на крайку нігтя.

Читайте також: 8 речей, які відрізняють мудру жінку від розумної. Перевірте, яка ви

Зволоження

Щоб запобігти ламкість нігтів, професіонал своєї справи завжди використовує різні засоби для зволоження: креми, олії для кутикули, лосьйони та інше.

Ці поради допоможуть вам знайти хорошого майстра манікюру і радіти красивим доглянутим нігтям. Саме час розповісти про них своїм близьким!

Ви звертаєте увагу на ці ознаки, коли робите манікюр гель лаком?

You cannot copy content of this page