fbpx
Суспільство
5 секретів для тих, хто хоче, щоб вдома була ідеальна чистота, але не хоче витрачати на це купу часу

Перед вами п’ять прекрасних порад для тих, хто хоче, щоб в будинку завжди було чисто, пише Spisa.

1. Усунення неприємного запаху на посуді

Якщо навіть після того, як ви помили посуд, він неприємно пахне, то вам допоможе екстракт ванілі. Налийте чайну ложку цієї рідини в посуд. Поставте його в розігріту духовку.

Через кілька хвилин неприємний запах зникне.

2. Захист столових приборів від потемніння

Кожна господиня хоче, щоб її ложки, вилки і ножі завжди зберігали дзеркальний блиск. Щоб захистити столові прибори від темних плям, нам знадобиться всього лише крейда. Покладіть його разом з приладами в ящик. Крейда зможе захистити від вологості вироби з мельхіору і срібла.

Читайте також: 5 ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ, ЯКІ “ЖЕРУТЬ” ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, НАВІТЬ КОЛИ ВИ ЇХ ВИМИКАЄТЕ, АЛЕ ЗАЛИШАЄТЕ В РОЗЕТЦІ

3. Чистка обробної дошки

Часто буває, що маленькі крихти в’їдаються в кухонну дошку. Вичистити частинки їжі можна, натерши дошку половинкою лимона. Натерту лимоном дошку залиште хвилин на десять. Потім її необхідно ретельно промити і просушити. Після цієї процедури ваша дошка стане чистою, як новенька.

4. Зручний спосіб почистити жалюзі

Трапляється, що один носок губиться. Не поспішайте викидати той, що залишився. Це дуже зручний інструмент для того, щоб очистити від пилу жалюзі. Просто нанесіть засіб для чищення на жалюзі і проведіть по них носком, надітим на руку.

5. Прибрати плями з крана

Дуже складно вивести плями вапна з водопровідного крана. Тільки вичистиш, а він знову брудний. Тому наступного разу візьміть папір для випічки. Тонкий шар воску, який залишиться на протертому крані, захистить його від плям на довгий час.

You cannot copy content of this page