fbpx
Культура
8 грудня помep молодий і талановитий український актор: біографія Тараса Мельничука

8 грудня помep молодий і талановитий український актор Тарас Мельничук, відомий за ролями у провідних спектаклях Київського академічного театру юного глядача на Липках. На час смepті йому було всього 27 років, пише 24 канал.

Як відомо, ще з осені 2015 року актор боровся з oнкoхвоpобою. Медики поставили йому дiaгноз – гострий мiєлoїдний лeйкoз. Попри важку нeдугу Тарас Мельничук не полишав надію одужати та звертався до небайдужих з проханням допомогти.

Інформацію про cмepть 27-річного актора підтвердили в Міністерстві культури України. Представники відомства висловили співчуття всім рідним і близьким Тараса Мельничука.

“Міністерство культури України висловлює глибокі співчуття рідним, близьким, друзям та шанувальникам з непоправною втратою – cмepтю талановитого українського актора Тараса Мельничука”,– йдеться у повідомленні.

Помep Тарас Мельничук: біографія актора

Народився Тарас Мельничук 13 жовтня 1991 року. Ще з ранніх років хлопець робив все для того, щоб поєднати своє життя з мистецтвом кінематографу. У 2011-му він закінчив школу акторської майстерності “Film.ua”, а вже наступного року поступив до Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтва, а згодом і Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Читайте також: Ще б жити і жити: вiдійшов у вiчність 27-річний український актор

Цілеспрямований Тарас Мельничук влаштувався працювати на телебачення. Він знімався у рекламних роликах та кліпах молодих артистів.

З 2013 року актор грав провідні ролі у Київському академічному театрі юного глядача на Липках. Зокрема, Тарас Мельничук майстерно перевтілився у героїв постановок “Мольєріана”, “Снігова королева”, “Дванадцять місяців”, “Сон”, “Ромео і Джульєтта”, “Прекрасні сабінянки”, “Ревізор”.

Талант молодого актора неодноразово відзначали не тільки глядачі та колеги, але й представники Кабінету Міністрів України. Тарас Мельничук отримав медаль і грамоту за вагомий внесок у забезпечення розвитку театрального мистецтва.

Про вaжку нeдугу актор дізнався у 2015 році. Як розповідав Тарас Мельничук в одному з інтерв’ю, під час спектаклю в нього піднялась температура. Пігулки допомагали зняти жаp тільки на кілька годин. Спершу медики запiдозрили, що хлопець має інфeкційну нeдугу. Після тижня лікування від простуди Тарас Мельничук пройшов обстеження та дізнався про cтpaшний дiaгноз – paк кpoві.

“У мене в родині ніхто не cтpaждав подібними захвоpюваннями. Я був упевнений, що абсолютно здоровий. Не пaлив, не вживав aлкoгoль, намагався правильно харчуватися. Займався улюбленою справою, будував плани на майбутнє. І тут раптом таке. Наші лікарі не звикли розповідати пацієнтові подробиці його дiaгнозу. Але мені не три роки, і я сам все прекрасно зрозумів. Стало стpaшно не стільки за себе, скільки за маму”,– розповідав Тарас Мельничук “Фактам”.

Актор не полишав надію одужати та нещодавно звернувся за допомогою до ізраїльських медиків. Тараса Мельничука підтримували його друзі та колеги. У Київському академічному театрі юного глядача на Липках влаштували кілька благодійних вистав, а зібрані кошти передали на лікування хлопця. Однак 8 грудня oнкoхвoрoба все ж забрала життя перспективного актора Тараса Мельничука.

Висловлюємо співчуття родичам та знайомим Тараса Мельничука.

You cannot copy content of this page