fbpx
Культура
8 листопада молять про допомогу святого Дмитрія: прочитайте цю коротку, але дуже дієву молитву.

8 листопада — велике свято, святого Дмитрія. В цей день потрібно читати особливу молитву до святого і просити про захист від усяких негараздів. Обов’язково в цей день прочитайте цю коротку, але дуже дієву молитву.

Молитва:

Святий і славний Великомучениче Христів, Димитріє, скорий помічнику і гарячий заступниче всіх, що з великою вірою й надією на Господа линуть до тебе! Стоячи зі сміливістю перед Царем Небесним, разом з нами молитовно випроси у Нього прощення гріхів наших, та щоби визволитись нам від всяких бід і вічного покарання. Благай доброту Його, щоб Він щедрим був до міста нашого і до всякого міста, села і країни.

Випроси у Царя царів дарувати перемогу та звитягу християнам, для всієї ж Держави нашої випроси спокій, тишу, міцність у вірі та успіхи в чеснотах і побожності. А всім нам, що щиро Йому вклоняємося та вшановуємо почесну пам’ять твою, виблагай благодатне зміцнення на справи благі, щоб ми все добре та вгодне для Владики нашого Христа Бога тут чинили, та сподобилися – за нашими покаянними благаннями й твоїми до Нього молитвами – наслідувати Царство Небесне для вічного прославлення Його з Отцем та Святим Духом.

Амінь.

Фото – ulyublena.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

You cannot copy content of this page