fbpx
Культура
89-річний Григорій Чaпкіс вперше розповів про молоду кохану

Хореограф 89-річний Григорій Чaпкіс вперше розповів про молоду кохану. З 38-річною жінкою танцівник не має офіційного шлюбу, але пара живе разом.
Всього Григорій Миколайович був одружений тричі. пише Газета. ua

“Це в двох словах не скажеш, це окремий роман. Але перший роман – царство “ній небесне”. Друга дружина – ми розійшлися через звичайну причину, це буває у кожного. Вона хоче жити а Америці, а я хочу жити в Україні. Вона зараз живе в Америці – там мій син. Він зробив велику кар’єру, а я у Києві. З третьою дружиною ми прожили 24 роки. І коли вона пішла на пенсію – ми розійшлися”, – розповів хореограф у програмі “Життя відомих людей”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:І, не дочекавшись згоди священика, Арсен швидко, немов боячись що ось-ось його час на землі добіжить кінця, почав свою сповідь. Якби хто знав, що кoїлось у душі священика. Але він смиренно слухав і мовчав. Він чув цю історію. Її йому в сльoзах колись розповідала мати

Разом зі своїми двома дітьми та онуками Чaпкіс заснував танцювальний бренд – “Чaпкіс-Денс”. Старша донька Лілія керує балетною школою в Італії, а син Грегор – у Сан-Франциско. Онучка Ганна стала італійською кінозіркою та моделлю, а молодша Вікторія має свою школу танців.

“Потрібно за кимось доглядати, потрібно комусь робити сюрпризи, потрібно комусь висказати. Я не можу сказати – що це моя дружина і у нас з нею штамп. Ми живемо, але вона ще не “дозріла”. Вона мене приймає таким, яким я є. Їй – 38, а мені 90, – поділився танцівник. – Якщо я бачу напрyжену обстановку – я говорю, це мій адміністратор, це мій колега, це моя кохана жінка – залежно в якій компанії. Я не рекламую. Коли хочу собі зробити комплімент, говорю – познайомтеся з моєю дружиною”.