fbpx
Суспільство
А чи не зурочили вас? Як за допомогою яйця дізнатися про наявність порчі

Череда поганих подій, дивні речі біля будинку і занепад сил – серйозний привід задуматися, чи не має на тобі порчі. Ти можеш бути найбільш доброзичливою людиною в світі і не вірити у всю цю чаклунську нісенітницю, але на жаль… Є люди, які не просто заздрять або бажають тобі зла, а навмисно їздять по «бабулі», щоб навести порчу. А це справа стрaшна, яка погано впливає на здoрoв’я, любов та кар’єру, пише Мамины Шпаргалки.

Є багато способів, як визначити порчу. Але найдавніший і найвідоміший – за допомогою яєць. Ворожки кажуть, що яйця повинні бути обов’язково свіжі (не більше 2-х днів) і домашні. Ми розкажемо тобі, як перевірити, чи є на тобі негатив, самостійно.

Як дізнатися про наявність порчі

Візьми домашнє яйце в руки і хвилини 3-4 покатай його між долонями, намагаючись не стискати сильно, щоб не роздавити. Налий в прозорий скляний стакан води. За допомогою чистого гострого ножа розбий акуратно яйце в склянку з водою. Через пару хвилин спостерігай за результатом.

РЕЗУЛЬТАТ

  1. Вода прозора і жовток не змінився і лежить в білку, а білок не втратив форму – порчі немає.
  2. Якщо жовток цілий, але білок смужками піднімається вгору, нагадуючи медузу, то на тебе наведена порча. Такий результат свідчить про порчу на невдачу в сімейному житті, на самотність, на сльози.

  1. На відокремлених стовпчиках білка є бульбашки – порча сильна і зроблена професійної чаклункою. Вона часто наводиться на невдачі і хвороби.

  1. На стовпчиках білка бульбашки, а жовток по краях загус – порча зроблена на те, щоб людина все життя мyчилaсь. Також на жовтку можуть утворюватися різні плями.

Якщо порча не виявлена, просто вилий вміст в унітаз і вимий стакан. А якщо виявлена, викинь подалі від будинку. За допомогою такого методу ти зможеш дізнатися, чи немає на тобі порчі, наведеної недоброзичливцями. Адже дуже часто в нашому житті настають важкі часи, які іноді не залежать від наших дій або бездіяльності.

Читайте також: ДОЛЯ ВАШОГО ШЛЮБУ: ЛІНІЯ ШЛЮБУ НА РУЦІ РОЗПОВІСТЬ ПРО МАЙБУТНЄ ВАШОЇ ПАРИ

Щоб уникнути негативного впливу з боку недоброзичливців, варто час від часу відвідувати церкву і намагатися не присвячувати в деталі свого життя не дуже близьких людей.

Розкажи нам в коментарях, чи доводилося тобі в житті стикатися з порчею. А також поділися корисною статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!

You cannot copy content of this page