fbpx
Культура
— А знаєш, що, брате! Якщо вже до такого між нами дійшло, давай ділити господу. Я сьогодні ж знайду майстра і аби поставив триметровий паркан. Очі б мої тебе не бачили!

— А знаєш, що, брате! Якщо вже до такого між нами дійшло, давай ділити господу. Я сьогодні ж знайду майстра і аби поставив триметровий паркан. Очі б мої тебе не бачили!

Міст, що з’єднує серця. Притча!

Колись давно двоє братів, які жили на сусідніх фермах, посварилися. Це був перший серйозне непорозуміння за останні 40 років. До цього вони завжди дружно жили, були фермерами пліч-о-пліч, ділилися машинами та товарами в міру необхідності. Все почалося з невеликого непорозуміння, і переросло в серйозну проблему, і, нарешті, все вилилося в обмін гіркими словами, за якими послідувало кілька тижнів мовчання.

Одного ранку в двері старшого брата постукали. Відчинивши він побачив чоловіка з ящиком теслі. «Я шукаю роботу на кілька днів», – сказав він. «Можливо, вам потрібен тесля на вашій фермі. Можу я вам чимось допомогти? »

«Так», – сказав старший брат. «У мене є для вас робота. Подивіться на той струмок в кінці ферми, там живе мій сусід, насправді це мій молодший брат. Минулого тижня між нами був луг, але він вигнав свій бульдозер до річкової дамби, і тепер між нами протікає струмок. Ну, він, можливо, зробив це, на зло мені, але я піду йому назустріч. Бачиш цю купу дощок за сараєм? Я хочу, щоб ти побудував мені паркан – триметровий паркан – так очі мої його не бачили.

Тесля сказав: «Я розумію вашу ситуацію. Покажіть мені, де можна взяти цвяхи, і я зможу зробити роботу, ви будете задоволені ».

Старшому братові необхідно було з’їздити в місто за припасами, тому він допоміг теслі підготувати матеріали, а потім поїхав на цілий день. Тесля багато працював в той день, вимірюючи, розпилюючи, прибиваючи цвяхи. На заході, коли фермер повернувся, тесля тільки закінчив свою роботу.

Очі фермера широко розкрилися, щелепа відвисла. Там взагалі не було паркану. Це був міст – міст, що з’єднував два береги струмка! Це була прекрасна робота. Але в цей момент фермер помітив на мосту сусіда – свого молодшого брата, який стояв там з простягнутою рукою. «Ти дуже хороша людина, ти побудував цей міст після всього, що я сказав і зробив». Брати стояли кожен на своєму боці, а потім вони зустрілися посередині, взявши один одного за руки.

Вони повернулись і побачили, як тесля піднімає свій ящик з інструментами на плече. «Ні, зачекайте! Залишайтеся на кілька днів. У мене є багато інших проектів для вас », – сказав старший брат. «Я б із задоволенням залишився, – сказав тесля, – але мені ще треба побудувати багато мостів».

текст підготували – intermarium.news