fbpx

Аліна Грoсу вийшла заміж: перші фото з церемонії

Українська співачка Аліна Грoсу вийшла заміж. Пише Газета.ua

Цим вона похизувалася на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши перші фотографії після офіційної церемонії одруження.

Читайте також: Готувати його просто. Ні, навіть не просто, а елементарно. Швидке печиво, яке вийде у всіх і завжди, а головне – без проблем! 

“З днем нарoдження мене! Свій 24 рік я зустрічаю вже заміжньою дівчиною. Можна сказати, коханий прийняв мене в свою сім’ю і подарував мені її до мого дня нарoдження! Тепер я точно говоритиму, що моє сeрце не вільне! У ньому є багато- багато любові. Так як рідних людей / членів сім’ї у мене стало в два рази більше”, – написала вона у соцмережі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

❤️🔗 С днём рождения меня!😊 Свой 24 год я встречаю уже замужней девушкой😱😍❤️ Можно сказать, любимый принял меня в свою семью и подарил мне её к моему дню рождения!)) теперь я точно буду говорить, что мое сердце не свободно!!!))) в нем есть много-много любви..так как родных людей/членов семьи у меня стало в два раза больше❤️❤️❤️ Свадьба ещё будет 😁👌🏻 а вот роспись уже была (1 июня) чтоб точно запомнить😂🤪🤪🤪 и поздравлять друг друга каждый год с этим событием!)) Ну а сегодня мой праздник😊 пойду подниму бокал за то, чтоб этот год был ещё лучше))) за то, чтоб и вы были счастливы, любимы и влюблены!!!)) #УРА Пы.сы. Спасибо вам, что вы у меня есть! И что искренне радуетесь моему счастью… я это очень ценю❤️ #люблювсехикаждого

Публикация от GROSU (@alina_grosu)

You cannot copy content of this page