fbpx
Культура
Ані Лорак офіційно визначилася із подальшою долею свого шлюбу

Cкандальна співачка Ані Лорак офіційно подала на розлучення. Інформація про розлучення співачки Ані Лорак із чоловіком Муратом Налчаджиоглу, яка просочилася у ЗМІ ще в жовтні, підтвердилася, пише “Обозреватель”.

Процес розірвання шлюбу Лорак офіційно почався у вівторок, 4 грудня. Суд призначений на 24 грудня. Засідання пройде в Шевченківському суді міста Києва, повідомляється на сайті відомства.

Поки ні Лорак, ні Мурат інформацію про розрив стосунків не прокоментували. Пара прожила 9 років, також у них є спільна 7-річна донька. Про те, з ким залишиться дівчинка, також невідомо.

Нагадаємо, що причиною розлучення Ані Лорак із чоловіком очевидно стала публічна зpада Мурата. Так, Налчаджиоглу в липні 2018 року тому зняли в одному з київських караоке-клубів в компанії темноволосої молодої красуні Яни Бєляєвої. У той час Лорак була за кордоном. Судячи з відео, чоловік популярної української виконавиці сміливо обіймав супутницю, щось палко шепотів їй на вушко і навіть тоpкався пiкантних частин її тiла. Посеред ночі пара пішла з клубу, будучи добряче напідпитку.

Ймовірна коханка Мурата Яна всіляко заперечувала свій зв’язок із чоловіком знаменитої співачки. Вона підтвердила, що знайома з чоловіком Лорак, але наполягала на тому, що її із кимось переплутали і на ролику зображена не вона.

Читайте також: “Роблять це за гроші Кароліни”: з’явилися подробиці стосунків чоловіка Ані Лорак з коханкою

У жовтні з’явилася інформація про те, що співачка все ж вирішила розлучитися із чоловіком-зрадником. Пізніше стало відомо, що шлюборозлучний процес Ані Лорак із Муратом Налчаджиоглу може затягнутися на декілька років, оскільки існує низка тонкощів через різне громадянство подружжя. Лорак є громадянкою України, Мурат же — громадянин Туреччини.

Опубліковано 19 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page