fbpx

Батьки іммігрантів переїжджають в США, щоб сидіти з онуками

Українки забирають до США своїх батьків, щоб не сидіти в декреті та мати можливість працювати. Про це розповідає Рита Шехтман, яка переїхала до в Філадельфії, Пенсільванія доглядати за онуками.

“Я готувала, мила, возила їх до школи і робила з ними домашню роботу до самого коледжу”, – розповіла Шехтман, передає Gazeta.ua.

В США догляд за дітьми коштує великих грошей, і ці витрати можуть собі дозволити далеко не всі, тому вона щаслива приїхати в США і допомагати дітям. Протягом багатьох років бабусі і дідусі-іммігранти переїжджають в США не в пошуках кращої роботи або життя, але щоб допомогти своїм дітям у вихованні дітей.

За підрахунками вчених, коли бабусі і дідусі-іммігранти живуть зі своїми дочками і внуками, частка дочок в робочій силі США збільшується на 7,4%.

Читайте також: Американець – про життя в Києві: у США покупки робити легко і весело, а в Україні цей процес може перетворитися на жах

Літні люди приїжджають в США по візах B-2. Це візи для туристів, які дозволяють пенсіонерам залишатися в країні на термін до шести місяців. Часто бабуся отримує візу і приїжджає в США, доглядає за онуками протягом 6 місяців. Потім їде назад, після чого по цій же візі приїжджає дідусь і займається онуками протягом наступних півроку.

You cannot copy content of this page