fbpx
Культура
Час вашого нарoдження впливає на вашу долю і характер, навіть більше ніж знак Зодіаку

Це важливіше, ніж ваш знак Зодіаку.

Всього день ділиться на 6 періодів, які відрізняються енергетично і потрапляють під вплив різних планет. В астрології ж добу поділяють на 12 відрізків. Якщо врахувати ці періоди і відрізки, можна багато чого дізнатися про характер і нахили людини Джерело

Отже, ось опис того, чим винагородив вас Всесвіт згідно з часом вашого нарoдження.

Читайте також: Кармічний зв’язок у парі. Визначте, що чекає на ваші відносини

Перший період: 00:00 – 04:00

Люди, що нарoдилися в цей час, – джерело знання і мудрості. Вони можуть продати що завгодно кому завгодно.

00:00 – 02:00

Ці люди прекрасні організатори. Їх аналітичні здібності на висоті! Їм протегує Меркурій! У школі вони отримували одні п’ятірки. У компанії незнайомих людей почувають себе, як риба у воді. Їм подобається спілкування.

02:00 – 04:00

Люди, що нарoдилися в цей час, знаходяться під заступництвом Венери. Вони ощадливі, з грошима поводяться дуже обережно.

Люблять працювати, підтримувати затишок в оселі, модно одягатися. Обожнюють мистецтво і музику. Вони дуже віддані, вірність для них – не порожній звук.

Другий період: 04:00 – 08:00

Люди, нарoджені в другий період, дуже наполегливі в досягненні своїх цілей.

04:00 – 06:00

Такі люди можуть бути агресивними, адже ними керує Марс. Яскрава особистість – це вдалий опис для тих, хто нарoдився в цей час.

З ними не засумуєш. Їхня кар’єра складається досить успішно. Їм потрібен сильний і вольовий партнер.

06:00 – 08:00

Цими людьми керує Нептун. У них глибокий характер, багатий внутрішній світ. Їм нескладно зрозуміти почуття інших. У стосунках можуть вести себе досить несподівано, здійснювати незрозумілі вчинки.

Третій період: 08:00 – 12:00

Такі люди досить амбітні, мають всі шанси досягти величезних успіхів у житті. Можливо, завдяки одному зі своїх чисельних талантів.

У цьому їм допоможе також їх невичерпний оптимізм і енергія.

08:00 – 10:00

Уран – покровитель цих людей. Найчастіше у них багато друзів, адже вони дружелюбні і приємні у спілкуванні. У компанії займають місце неформального лідера. Люблять відстоювати правду, брехню не сприймають ні в якому вигляді.

10:00 – 12:00

Цими людьми керує Сатурн. Найчастіше займають керівну посаду, володіють величезним авторитетом у суспільстві. Їх кар’єра складається дуже успішно.

Головне їх достоїнство для любовних стосунків – постійність і відданість. Але з особистим життям їм не щастить – весь їх час займає кар’єра.

Четвертий період: 12:00 – 16:00

Ці люди дуже цікаві. Вони нарoджені, щоб стати вчителями, математиками або тренерами особистісного зростання. Не уявляють життя без скандалів і особистих драм.

12:00 – 14:00

Юпітер – покровитель цих людей. Вони можуть бути поганими учнями, але вчителі з них виходять відмінні. До них дуже часто звертаються за порадами.

Їх призначення – стати професором чи викладачем. Їх пристрасть – подорожі та пошук нових вражень.

14:00 – 16:00

Ці люди знаходяться під заступництвом Плутона. Їм подобається допомагати іншим людям.

Самі вони дуже темпераментні, тому обирають собі таких же партнерів. Вони володіють неймовірною харизмою, яка притягує оточуючих, з ними всі хочуть дружити.

П’ятий період: 16:00 – 20:00

Такі люди діяльні й активні. Вони прагнуть дізнатися щось нове, спробувати незвідане, жити повним життям. Тим не менш, кожне їх божевільне рішення чітко розплановане.

16:00 – 18:00

Їм протегує Венера. Цим людям або казково везе, або вони повні невдахи. Це романтичні натури.

Історія про Попелюшку – їх улюблена. Оточуючим приємно і легко спілкуватися з ними. Вони ідеально підходять на роль дружини або чоловіка.

18:00 – 20:00

Їх покровитель – Меркурій. Робота займає головне місце в їх житті. Вони дуже піклуються про своє здоров’я, тому часто дотримуються модних дієт і правильного харчування.

Серед них дуже багато лікарів або людей з медичною освітою. Інші зависають в мережі, люблять грати в комп’ютерні ігри і програмувати.

Шостий період: 20:00 – 00:00

Це люди з сильним характером, природжені лідери. Їх важко збити зі шляху і переконати в чомусь. Їх самовпевненість – головне їх достоїнство і в той же час недолік.

20:00 – 22:00

Сонце – їх покровитель. Сцена – місце, де вони розкриють всі свої таланти. У них повно пристрасті і любові, фліртувати вміють від нарoдження. Закохуються мало не з першого погляду. Почувають і ведуть себе, як кінозірки.

22:00 – 00:00

Людям, нарoдженим у цей час, протегує Місяць. Вони люблять піклуватися про оточуючих. Найважливішим у житті вважають сім’ю, себе в ній бачать тільки в ролі глави. Можуть мати величезну владу над людьми.

You cannot copy content of this page