fbpx

Чоловіки народжені під цими знаками Зодіаку завжди зроблять свою дружину щасливою

Як правило, відношення чоловіка до жінки будується не тільки на основі його зодіакальної приналежності. Джерело

Є ще безліч факторів, які впливають на те, чи буде чоловік звеличувати свою обраницю чи ні. Але, за статистикою, володарі певних знаків Зодіаку все-таки більшою мірою наділені якостями, завдяки яким їм вдається зробити жінку щасливою, огортати її увагою, турботою і любов’ю. Хто ж ці щасливці, про яких так мріють жінки?

Телець

З вигляду холодний і неприступний Тілець в дійсності володіє гарячим і добрим серцем, в яке він готовий впустити лише обрану. Ту, яка своєю відданістю і жіночою мудрістю зможе викликати у нього безмежну довіру. Телець, швидше за все, не буде балувати жінку схвальними компліментами і безладно обсипати її грошима. Але його обраниця точно не потребуватиме ні комфорту, ні душевного тепла.

Читайте також: Навіть і не думайте до них наближатись! Чоловіки нарoджені під цими знаками Зодіаку ніколи не зроблять свою дружину щасливою

Рaк

Ніжний, чуйний і по-батьківськи турботливий чоловік Рaк може зробити жінку по-справжньому щасливою. Він ставиться до неї, як до тендітної квітки, що потребує постійного догляду. Стільки міцних обіймів, теплих і смачних вечорів ви навряд чи зможете випробувати ще з ким-небудь. Рaк — це той чоловік, який і приголубить, і пожаліє, і зрозуміє як ніхто інший. На цього чоловіка завжди можна покластися і бути впевненим в тому, що він не зрадить.

Лев

Звичайно, Лев — це не той чоловік, який, сидячи з коханою під місяцем, читатиме любовні романи, впиваючись її красою та неповторністю. Швидше, він сам захоче почути серенади у свою адресу. Однак при всій своїй неосяжній любові до себе, Лев не забуває балувати і свою супутницю. Йому лестить, коли жінка почуває себе поруч з ним слабкою і беззахисною. Таку він точно не залишить без уваги, турботи і подарунків.

Діва

Він турботливий і люблячий чоловік і батько, він розумний і прагматичний, цілеспрямований і старанний. Цей чоловік порядний сім’янин та відповідальний працівник. Поруч з ним затишно і спокійно, він дарує стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Небагатослівний і стриманий, не без цього. Але за свою сім’ю і за кохану жінку він, безсумнівно, буде стояти горою і зробить все можливе, щоб зробити її щасливою.

Стрілець

Якщо хочеться яскравого і насиченого життя з пригодами, то Стрілець — саме той чоловік, який зможе це організувати. Стрілець — чоловік-свято і спалах. З ним не завжди просто, але дуже цікаво. У вас коли-небудь траплялося так, що ви виходили в магазин по хліб, а поверталися через тиждень засмаглі і відпочили на всі 100%? З чоловіком Стрільцем таке можливо. Але, якщо сьогодні у нього в кишені ні копійки, це анітрохи не завадить йому в майбутньому викупати в розкоші свою улюблену жінку і показати їй весь світ.

Козеріг

Стабільність, безбідне майбутнє і міцне плече — ось що зможе подарувати Козеріг коханій жінці. Він зовсім не з тих чоловіків, які намагаються щось виліпити з себе, щоб сподобатися. Козеріг конкретний і ґрунтовний. І якщо в його житті з’являється кохана жінка, то він зробить все можливе, щоб вона ні в чому не потребувала. До того ж Козеріг буде зберігати їй вірність до кінця своїх днів.

You cannot copy content of this page