fbpx
Суспільство
Дізнайтеся, яким даром вас наділила доля, згідно з вашою датою народження

Згідно алхімії і нумерології ваша дата народження не є випадковістю. Вона може багато чого розповісти про те, яким вродженим даром наділила вас доля, пише Zerkalo.

Неважливо, вірите ви в магію чи ні, вам лише потрібно прислухатися до себе і зрозуміти, яка сила прихована всередині вас.

Щоб дізнатися своє число, вам потрібно скласти всі цифри дати вашого народження (день, місяць, рік) і отриману суму звести до однозначного числа.

Наприклад, якщо ви народилися 1 вересня 1975 року народження, то вашим числом буде 5 (1 + 9 + 1 + 9 + 7 + 5 = 32 = 5).

Читайте також: ЗІГНІТЬ РУКУ В КУЛАК, І МИ РОЗКРИЄМО ТАЄМНИЦЮ ВАШОЇ ОСОБИСТОСТІ. ПЕРЕВІРТЕ, ЯКЩО НЕ БOЇТЕСЬ!

Який же дар був по праву даний вам від народження?

Число 1 – Маг

Число 1 – це число число Створення. Вважається, що ті, хто народився під його впливом, стають прекрасними магами, так як вони здатні впливати на інших і нав’язувати свою волю.

Це володарі дуже великої сили волі. Однак їм потрібно бути обережним, щоб не маніпулювати і не намагатися контролювати інших людей.

Число 2 – емпатія

Ви дуже чутливі до навколишнього енергії. З самого раннього віку ви навчилися відчувати наміри інших людей, і це наділило вас дивовижною чуйністю.

Ваш чарівний дар закладений у вас в серці, а ваш третє око дуже сприйнятливі. Використовуйте свій творчий хист, щоб полегшити бiль інших людей, але намагайтеся відразу відновлювати свою енергію, перебуваючи на природі.

Число 3 – Триєдиний Місяць

Це число втілює три фази Місяця: молодий місяць, повний Місяць і спадаючий. Існує повір’я, що люди з числом 3 є інструментом триєдиної Богині.

Усередині вас закладена сила творення і руйнування. Правило “Будьте обережні зі своїми бажаннями” як не можна краще відноситься до вас, так як ваш чарівний дар полягає в тому, що ваші думки і бажання дуже швидко стають реальністю.

Число 4 – Управитель стихій

Число 4 знаходиться в зв’язку з 4 стихіями Землі: вогонь, вода, повітря і земля. Ваша сутність – врівноважити всі чотири стихії, тому ви маєте сильний розумом і раціональність.

Ви здатні постійно черпати енергію з стихій, і вас дуже складно наврочити. Так як вогонь, вода, повітря і земля створюють потужне захисне поле навколо вас, ви можете відображати негативну енергію.

Число 5 – спіритуалістів

Так як число 4 символізує 4 стихії природи (вогонь, повітря, воду і землю), число 5 уособлює 5 елемент – Дух (або ефір в давньогрецькій філософії).

Читайте також: ЯКЩО ДИТИНА НАРОДИЛАСЯ В ЦІ ЧИСЛА, НА НЕЇ В ЖИТТІ ЧЕКАЄ ЩАСТЯ ТА УСПІХ

Народжені під впливом числа 5 знаходяться в зв’язку з областю духів і здатні їх викликати з того світу. З цієї причини вони стають прекрасними спіритуалістами.

Число 6 – Учень Сонця

Число 6 символізує Сонце і все, що виникає з джерела світла. Ви володієте великим запасом енергії, отримуючи енергію Сонця. Народжені з цим числом втілюють всі життєві блага і їх силу.

Ви цілитель і лідер. Але велика влада дає і велику відповідальність. Вам потрібно навчитися використовувати свій магічний дар, не порушуючи моральних цінностей.

Число 7 – Учень Місяця

Число 7 символізує Місяць і чаклунство, яке дарує нам королева ночі. Ваш дар – це чиста і неприборкана магія Місяця. Ви інстинктивно відчуваєте, що потрібно робити, але рідко робите щось двічі.

Люди з цим числом вміють імпровізувати завдяки дуже розвинутій інтуїції. Крім того, ви часто бачите віщі сни. Якщо ви навчитеся їх правильно інтерпретувати і довіряти собі, ви будете здатні творити чудеса.

Число 8 – Відьма

Це число вважається одним з найбільш магічних. Воно пов’язане з шабашем відьом і вісьмома кутами світла.

Ви володієте великою магічною силою, яку можете відкрити в собі пізніше. Ви володієте точним внутрішнім компасом і легко можете відрізнити правильне від неправильного.

Число 9 – Шаман

Останнє число символізує єдність усього вищесказаного. Це врата, де все починається і все закінчується. З цієї причини ви дивитеся на світ не так, як інші.

Ваш магічний дар – артистична і творча натура і вміння бачити ситуацію з цікавої точки зору. Ви здатні лікyвати. Так як це число пов’язане зі смepтю та переродженням, ви можете виходити за рамки цієї реальності, як справжні шамани.

facebook