fbpx

Для цих знаків Зодіаку літо 2019 стане одним з найщасливіших періодів за ввесь рік

Літо 2019 року, як обіцяють синоптики, буде радувати яскравим сонцем і теплою погодою.

Зірки теж не скупляться на свої дари, протегуючи своїм обранцям. 4-м знакам Зодіаку особливо пощастить, але іншим не варто сумувати — перешкоди до їхнього щастя не так істотні, знаючи їх, можна легко подолати труднощі і насолодитися літом. Джерело

Лев — улюбленець Сонця

Літня пора для Левів рідко буває нудною: найчастіше їх літо починається ще навесні, а то і триває цілий рік. Літо 2019 року ознаменується новими перемогами, перспективами кар’єрного росту. Більшість Львів не планують цим літом багато відпочивати, але здивуються несподіваним можливостям, які подарує їм Доля.

Читайте також: Найбільш сварлuві та скaндaльні знаки Зодіаку. Затіяти з ними свaрку собі дорожче

Стрілець — нескінченна подорож

Всі поїздки Стрільця будуть вдалими. Іноді вони можуть здатися йому і звичайними, але вже восени він зрозуміє, як вони важливі і доленосні. Це літо — море можливостей для особистісного розвитку, пошуку покровителя або початку нового бізнесу.

Риби — мрії і реальність

Риби, з притаманною їм легкістю, поринуть в нові мрії. На їх здивування і радості, багато з них здійсняться цим літом, тому Рибам не варто обмежувати фантазію. Але не треба бути горезвісним «лежачим каменем»: якщо проявити активність і наполегливість, то можна отримати в рази більше, ніж просто чекаючи подарунків Долі.

Діва — неминучий успіх

Всі плани Діви приречені на точне виконання і успіх. Дрібні непорозуміння можуть псувати настрій, але якщо не надавати їм особливого значення і рухатися вперед, то оточуючим залишиться тільки заздрити феноменальному везінню Дів.

А як же інші знаки Зодіаку?

Овен занадто захоплений черговим проектом. Не варто упускати можливість відпочити з сім’єю або друзями.

Телець втомився від перешкод і активного темпу. Це літо дасть прекрасний шанс налагодити стосунки з близькими, спланувати майбутнє.

Близнюків чекає чергова пригода: уважно вибирайте своїх супутників і місце для відпочинку. Від цього вибору залежить, чи буде літо незабутнім або стане головним розчаруванням року.

Рaк: це літо вдасться, якщо рак наважиться вийти зі своєї зони комфорту. Вражень свого замкнутого світу буде недостатньо, а рутина викличе дeпресію. Подорожі та нові знайомства дадуть сили і зарядять енергією на весь наступний рік.

Терезам потрібно знайти підходящу компанію, тоді в професійному і особистому плані все буде добре. Цього літа їм варто бути сміливішими і не боятися зважитися на кардинальні зміни.

Скорпіона пригнічують проблеми вдома і на роботі, але головне не падати духом і дати можливість собі хоч трохи відпочити.

Козероги твердо налаштовані попрацювати і якісно відпочити. Від того, чи вдасться реалізувати заплановане, залежить їх літнє везіння. Не варто засмучуватися, якщо все ж доведеться працювати до осені: на початку Золотого часу року, Козероги обов’язково доб’ються заслуженого відпочинку.

Водолію потрібно бути обережніше у своїх бажаннях і експериментах, літо підштовхує до нерозсудливості, але важливо не забувати про безпеку.

Зробити це літо трохи краще в силах будь-якого знаку Зодіаку. Більше позитиву, активності і впевненості в собі, і літній відпочинок у 2019 році стане одним з яскравих моментів життя!

You cannot copy content of this page