fbpx

Довжина і форма пальців, “розповість” про вас більше, ніж ви хотіли б

Існує багато прикмет, пов’язаних з формою пальців людини. Саме по ній можна визначити його характер. Хіроманти пішли далі – вони за формою руки, в тому числі пальців і нігтів, можуть визначити долю людини. Ми не будемо заглиблюватися в наукові дослідження, а ось про те, як за формою пальців людини вгадати характер людини, розповімо. Такі знання можуть стати в нагоді: завжди корисно знати, з ким маєш справу, а вже при виборі майбутнього чоловіка або дружини тим більше.Джерело

Читайте також: І до ворожки не ходи! Довжина мізинця “розповість” всі сeкрети вашої особистості

Отже, довгі тонкі пальці кажуть про артистизм та чуттєвість їхнього власника, а також про досить високий рівень його інтелекту і поетичності натури.

Якщо ж ви зіткнулися з людиною, у якої короткі і незграбні пальці, радіти особливо нічому: володарі таких пальців відрізняються досить обмеженими розумовими здібностями, що, погодьтеся, вже само по собі не віщує приємного спілкування. Крім того, короткі і незграбні пальці вказують на буйну вдачу їх володаря. Такі люди більше схожі на тварин: вони дбають виключно про своє тiло, а про душу просто забувають. Такі люди досить хитрі, тому в спілкуванні з ними потрібно дотримуватися великої обережності.

Короткі і квадратні пальці вказують на те, що їх володар хоча впертий і обмежений, зате вкрай посидющий і працьовитий. Такі люди стоять на землі обома ногами: вони дуже практичні і вірять тільки своїм очам; крім того, вони вміють заробляти гроші, а ось витрачати їх вони не люблять. З них виходять прекрасні виконавці.

Довгими прямими пальцями володіють люди з досить великим інтелектом і аналітичним складом розуму. З них виходять прекрасні вчені, а також банкіри, фінансисти і підприємці. Єдиним недоліком людей такого типу можна назвати зайву консервативність.

Довгі вузлуваті пальці характерні для педантів. Люди з такими пальцями схильні до математики та інших точних наук, з них виходять чудові архітектори та медики. Їх пристрасть до досконалості не знає меж.

Лопатоподібні пальці належать, як правило, людям, яких в народі прийнято називати «майстер – золоті руки». Вони постійно щось вигадують і винаходять, вовтузяться з різними механізмами, і виходить у них все просто чудово.

Рука з конічними пальцями – це рука композитора або літератора. Такі люди хоча і трудяться на ниві мистецтва, але їм притаманні взагалі дослідний дар і посидючість, характерні саме для творців прекрасних творів, а не для виконавців.

Довгі, гострі пальці людини, які знаходяться в постійному русі, прийнято називати психічними. Власникам таких пальців властива швидка зміна настроїв, вони дуже імпульсивні і ранимі. Ці люди швидко спалахують, але, на жаль, швидко і гаснуть. Люди цього типу чесні і принципові, але у них бракує життєвої сили та енергії, щоб відстояти свої принципи і втілити в життя задумане.

У житті досить рідко зустрічаються люди, всі пальці яких відповідають тому чи іншому типу, в основному показники виявляються змішаними. Чого ж можна чекати від них? Скажемо відразу – від них можна чекати всього, чого завгодно. Придивіться краще, можливо, ви зрозумієте, який саме тип переважає, і в цьому випадку зробити висновки досить легко.

Не забудьте звернути увагу, чи загнуті пальці людини всередину. Подібна прикмета говорить про обмежені розумові можливості їх володаря. Крайня гнучкість пальців говорить про присутність тієї ж якості в характері людини. Ну а товсті пальці вказують на людину, яка все своє життя присвятила плотським задоволенням.

You cannot copy content of this page