fbpx

«Дрібний біс» рветься у «великі демони» – російський письменник Губерман про путіна

Російський поет та письменник єврейського походження Ігор Губерман заявив, що президент росії путін – “дрібний біс”, який “рветься у великі демони”.

В інтерв’ю Гордону літератор заявив, що вина оточення путіна в тому, яким він є зараз, адже путіна фактично «зробили» тим, ким він є.

“Якщо дивитися на те, що відбувається, очима людини відстороненої та вже, вибачте мені, високоінтелектуальної, …то що відбувається? Дрібний біс (путін – Ред.) рветься у великі демони. І ось це відбувається на наших очах, тому що його цим підживили за 20 років. Тому винне в тому, що він зараз – така страшна постать, загалом, його оточення”, – сказав Губерман, пише УНІАН.

Письменник впевнений, що очільнику Кремля постійно торочать про його «велич» і «вищість» ” і ,головне, – здатний знову поєднати весь “русскій мір”.

“Його “зробили” дуже сильною мірою, адже він не дуже далека, не дуже талановита людина. Він дуже посередня людина, крім того, чекіст. І з глибинки, у дворі його дуже часто гaмcелили. Я думаю, що він мав дуже нещасну молодість. І ось усе це разом вилилося в те, що цей дрібний, фактично, біс рветься у великі демони, і йому в цьому потурають…”, – додав Губерман.

Раніше західні ЗМІ писали, що Володимир Путін через повномасштабну війну в Україні, яка розпочалася 24 лютого, «застряг між двох світів», бо не може ні перемогти, ні відступити.

Фото: Гордон.

06/25/2022

You cannot copy content of this page