fbpx
Культура
Еспресо, лате чи без кофеїну? Що може розповісти про вас ваша улюблена кава?

Професор психології з Каліфорнійського університету Рамані Дурвасула (Ramani Durvasula) з’ясувала, як наші особисті якості співвідносяться з тим, яку каву ми п’ємо.   Джерело

Чорну

Люди, які люблять гірке, в тому числі чорну каву без всяких добавок, схильні до нарцuсизму і антuсоціальної поведінки.

Еспресо

Ті, хто п’є еспресо, як правило, відрізняються вишуканим смаком і широким кругозором. Серед любителів еспресо багато завзятих мандрівників.

Читайте також: Цей чарівний вершковий крем- десерт можна використовувати для багатошарових тістечок, як начинку для млинців і тарталеток, а також для змазування тортів

Лате

Лате та інші види кави з великою кількістю молока або вершків подобаються тим, хто відкритий новому, часто допомагає іншим, любить комфорт і прагне вільно розпоряджатися своїм часом.

Капучино

Любителі капучино вкрай вимогливі, більше інших піклуються про своє здоров’я і намагаються все тримати під контролем.

Кава з сиропом або кавові коктейлі

Пробувати холодні кавові коктейлі або кави з різними смаковими добавками – наприклад, з карамельним або кокосовим сиропом, – подобається любителям гoстрих відчуттів, які не бояться ризикувати.

Кава без кофеїну

Люди, які п’ють каву без кофеїну, зазвичай обережні і ретельно дбають про своє здоров’я. Їм подобається повністю контролювати власне життя, а несподівані й ризuковані ситуації їх лякають. Іноді вони здаються оточуючим егoїстами.

Розчинна кава

Каву з пакетиків і звичайну розчинну каву люблять завзяті люди і ті, хто легко ставиться до свого життя.

facebook