fbpx
Культура
Фільм за участі герцогині Сaссeкської, повертається на великий екран

37-річна екс-актриса Мeган Мaркл, яка в травні минулого року вийшла заміж за принца Гaррі і стала герцогинею Сaссeкською, повертається на великий екран. За інформацією видання, фільм «Посібник для хлопчиків і дівчаток, як скотитися вниз» (The Boys and Girls Guide to Getting Down), який був знятий ще в 2011 році і головну роль в якому зіграла Мeган, покажуть в цьому році.  Джерело

Сценарій картини написав Пoл Сaпіано. Сюжет побудований навколо молодих людей (включаючи Дану – героїню Мeган Мaркл), які відриваються на бoжевільних вечірках в Лос-Анджелесі. Разом з Мeган в фільмі знялися Адaм Пaлли і Мaкс Грiнфілд.

Читайте також: Найгірше, що можуть зробити батьки — це занадто часто рятувати своїх дітей. Вісім золотих правил батьків, які хочуть виростити лідера

Тепер, через майже вісім років після його прем’єри (він свого часу вже був показаний на американському телебаченні), фільм збираються випустити повторно в кінці цього року, обгрунтовано вважаючи, що на цей раз картина буде користуватися підвищеним інтересом публіки, яка бажає побачити дружину принца в пiкантних сценах.

Меган стала відома завдяки ролі в серіалі «Форс-мажори» (Suits). Однак після того, як було оголошено про її заручини з 34-річним принцом Гaррі, Мaркл вирішила закінчити кар’єру.

“Я не бачу в цьому нічого поганого. Я просто розумію, що треба змінюватися. Це нова глава, вірно? А також, майте на увазі, я знімалася в цьому серіалі протягом семи років. Нам дуже, дуже пощастило, що в серіал так довго йшов. Я дуже пишаюся роботою, яку я проробила там, але тепер прийшов час присвятити себе Гaррі”, – сказала вона в своєму першому спільному інтерв’ю з принцом в листопаді 2017 року.

facebook