fbpx
Культура
Глава УГКЦ блаженніший Святослав привітав православних українців з Об’єднавчим собором

Глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав привітав православних українців з рішенням Об’єднавчого собору створити Єдину помісну українську православну церкву та обранням предстоятелем нової церкви митрополита Епіфанія.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ отець Костянтин Пантелей, передає 24 канал.

Він зазначив, що це особливий історичний момент для християн України.

“В цей історичний момент, я хочу простягнути братню руку від імені нашої церкви до новообраного предстоятеля та до всіх православних братів, кажучи, що відтепер ми йдемо разом в історію, до єдності, до правди”,– сказав глава УГКЦ.

“Бо від того, наскільки ми сьогодні плекаємо єдність та долаємо те, що нас роз’єднує, залежить майбутнє Церкви, народу та української вільної, незалежної, європейської держави. Попереду – багато праці”, – наголосив блаженніший Святослав.

Читайте також: В УПЦ МП відреагували на утворення Помісної церкви в Україні

"Сьогодні особливий історичний момент для християн України. Дозвольте мені сердечно привітати наших братів православних…

Опубліковано Constantin Panteley Субота, 15 грудня 2018 р.

Нагадаємо, 15 грудня під час Об’єднавчого собору православні архієреї оголосили про об’єднання українських церков в Єдину помісну незалежну церкву. Її офіційна назва звучить так – Українська помісна автокефальна православна церква. Предстоятелем Єдиної помісної православної церкви став митрополит Переяславський та Білоцерківський Епіфаній. Його кандидатуру підтримала більшість архієреїв на Об’єднавчому соборі в Києві.

Опубліковано 16 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page