fbpx

Гурт “Потап та Настя” 1 травня відзначив 13-річницю. Потап зворушливо привітав Настю Каменських

Відомий український гурт “Потап та Настя” 1 травня 2006 року розпочали свою музичну кар’єру. Хоч дует наразі поставив паузу і співаки виступають окремо, продюсер Потап все ж написав зворушливе привітання для Насті Каменських із 13-річницею. Пише 24 канал

Популярний репер на своїй сторінці в Instagram показав архивне фото с Каменских.

Читайте також: Ви тільки подивіться. Ким став і як змінився хлопчик із банки згущенки

“1 травня 13 років тому нарoдилася моя улюблена група Потап і Настя! Вітаю Каменських і всіх, всіх, всіх. Якби не ми тоді, то ви зараз може і не були б тим, ким ви стали! А ми – унікальний дует і ціла плеяда, і школа свята і любові!”, – написав він у соцмережі.

Натомість шанувальники в коментарях поділилися спогадами, пов’язаними з піснями дуету, і поцікавилися, коли ж артисти знову возз’єднаються.

“Ця група з дитинства прищепила мені інтерес і любов до України. Обожнюю! Вони для нас мама і тато”, “Як шкода, що більше не почуємо Ваш неймовірний дует. Або таки почуємо?”, “Боже, як час летить … Пам’ятаю, як ще вривалися в школі під пісню” Не пара”, “Це не просто День нарoдження дуету, це ціла історія, яка назавжди залишиться зі мною, тому що без неї, я не була б такою, якою я зараз. Хтось підкорює космос, а ви підкорюєте серця”, “Пам’ятаю, як в п’ятому класі з подругами ходили і на Соні Еріксон розкладачках слухали “Не пара”, – написали користувачі.

Нагадаємо, 24 жовтня 2017 року стало відомо, що дует Потап та Настя заявили про “паузу”. Згодом обидвоє виконавців розпочали сольні проекти. Скільки триватиме пауза – невідомо.

Артисти розповіли про паузу гурту: відео

You cannot copy content of this page