fbpx

Харатьян дав концерт у Макіївці, бо любить Z і $

В так званій «ДНР» гучно анонсували концерт російського та радянського актора Дмитра Харатьяна з нагоди святкування Дня медика.

Програма «Гроші» вияснила, що концерт відбувся в окупованій Макіївці 19 червня за кругленьку суму – 218 тисяч рублів (понад 120 тисяч гривень).

Харатьян грав на гітарі, співав військові пісні та пісні з кінофільмів (“Катюша” або “Дороги кохання” з “Гардемарини, вперед!”). На камеру актор заявив про благородні цілі, які переслідував при відвідуванні окупованого міста, хоч насправді просто заробляв гроші.

Як дослідили журналісти проєкту “Гроші”, Дмитро Харатьян виявився затятим путіністом і активно підтримує війну проти України. Можливо, цьому сприяла криза в його акторській кар’єрі та провал у продовженні “Гардемаринів”, які знімали у Криму?

За інформацією журналістів, за участь у пропагандистських концертах “Zа Росію”, що проходили на площах російських міст, Дмитро Харатьян отримав майже 2 мільйони рублів (близько 1,1 мільйона гривень).

А от «озолотився» артист на анексії Криму – у відрядженні на півострові він був не менше 10 разів у перші два роки після окупації. Актор зняв серію пропагандистських фільмів про Крим, серед яких репортаж про крейсера “Москва”, який Україна потопила у квітні.

Фото: Обазрєватель.

06/27/2022

You cannot copy content of this page