fbpx

І після цього мені будуть казати. що з появою невістки син змінився і родина зруйнувалась? Мене винною робити? Але за що? Про яку справедливість і родинні стосунки мова, якщо цим там і до мене не пахло

І після цього мені будуть казати. що з появою невістки син змінився і родина зруйнувалась? Мене винною робити? Але за що? Про яку справедливість і родинні стосунки мова, якщо цим там і до мене не пахло.

Ми з чоловіком випадково познайомились під час подорожі. Спочатку переписувались, а потім і зустрічатись почали. Він, як і я з села. Я знала що він син фермерів. Землю свою мають і в людей в оренду взяли. Що мене особливо тішило, так це те, що вони обробляли поля всією сім’єю: батьки і діти.

Я не дуже вникала, як там у них і що, адже до того ніякого відношення немала, аж поки ми не одружились і не пішов у засвіти тато чоловіка. От тут я і зрозуміла, що нічого хорошого у тій “сімейній” справі і немає.

Поки тато був живим, а чоловік не жонатим, вони все самі робили: сіяли, орали, збирали. У їхній родині було і авто яким вони врожай на продаж у порти возили. Отримані гроші батьки на свій розсуд витрачали. Ніби тоді всі були забезпечені і задоволені.

І от тата не стало і тією справою мій чоловік зайнявся. Ну перший рік я ще проковтнула, на другий мовчати не стала, а цьогоріч питання вже руба поставила – ну що це таке?

Читайте також: Моя свекруха була мені і в супові і і борщеві, у кожну шпарину та жінка зазирала. Саме через її характер і постійні втручання я і розійшлась зі своїм чоловіком. Тож коли мій син заявив, що одружується, я зареклась – ні словом не втручатимусь, хай там що буде у них. Мовчала я героїчно, аж поки не відчинила холодильник молодих

Виходить, що все робить мій чоловік, а от сестра і мама лиш отримують певну частину виручки. Ну мама, то добре, тут у мене без питань, але поясніть мені, чого мій чоловік з весни до пізньої осені в полі і мусить ще й годувати родину сестри, яка і пальцем не поворухнула. Вона заміжня, але її чоловік міський. Той лиш за комп’ютером може сидіти. Коли його просили про якусь допомогу, то почули, що він в тому нічого не тямить. Ага! Зате гроші тямить гарно рахувати.

Цьогоріч я з чоловіком серйозно поговорила. Так не годиться. Я йому умову поставила, або він припиняє займатись благодійністю і йде на роботу – а йому давно пропонують роботу далекобійника, або хай усе буде по справедливості. Ділимо прибуток на двох: більшу частину нам а меншу мамі його, а вже свекруха хай зі своєї частини доньці виділяє скільки та бажає.

І тут мені свекруха починає розповідати що я не права і так не можна. Мовляв, вони родина і ще за тата у них так було заведено. Говорить, що я погано на її сина впливаю.

Я і погано? І де тут скажіть мені справедливість. Я сіла з чоловіком і просто порахувала скільки він міг би заробити якби працював тим самим далекобійником і який прибуток отримує обробляючи власні поля і віддаючи третю частину сестрі. Він і сам зі мною погодився.

Тепер у сім’ї чоловіка я біла ворона. Зі мною розмовляти не хочуть, а при зустрічі сестра і свекруха демонстративно відвертаються.

От тепер скажіть мені, хіба я не права? одне діло, коли тато ще живим був, тоді так, він для своїх дітей нічого не шкодував. А чого ми повинні своєю працею годувати сестру чоловіка з сім’єю.

І де я тут не права?

14,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page