fbpx

Моя свекруха була мені і в супові і і борщеві, у кожну шпарину та жінка зазирала. Саме через її характер і постійні втручання я і розійшлась зі своїм чоловіком. Тож коли мій син заявив, що одружується, я зареклась – ні словом не втручатимусь, хай там що буде у них. Мовчала я героїчно, аж поки не відчинила холодильник молодих

Моя свекруха була мені і в супові і і борщеві, у кожну шпарину та жінка зазирала. Саме через її характер і постійні втручання я і розійшлась зі своїм чоловіком.

Тож коли мій син заявив, що одружується, я зареклась – ні словом не втручатимусь, хай там що буде у них. Мовчала я героїчно, аж поки не відчинила холодильник молодих.

Я віддала сину ключі від квартири моєї мами і намагалась з усіх сил забути про те, що в мене є ще один комплект. До молодих свідомо не навідувалась і в гості не напрошувалась. Вони прибігали на гостину кілька разів на тиждень ото і все.

Але одного разу мені мимоволі таки довелося побувати у квартирі, переданій у користування синові з невісткою. Зателефонувала сусідка тієї квартири і сказала, що квартиранти, які мешкають на восьмому поверсі, затопили весь стояк.

Мовляв, справжній тобі потоп влаштували. Оскільки ні вона ні я молодим додзвонитись не змогли, так поїхала я рятувати речі.

Читайте також: Невістка стоїть на порозі з великими торбами і робить дуже здивоване обличчя – чого то я її в квартиру не впускаю. Сусіди мали на що дивитись, бо сцена була ще та

Відчинила двері, і видихнула спокійно, адже квартиру не затопило. З себе мене вивело зовсім інше: пилюка скрізь клубиться, речі скрізь розкидані, в холодильнику, крім бруду та жиру, тільки напівфабрикати! Я від холодильника аж відсахнулася. Такого я точно не бачила.

Краще б мені на це не дивитись було! Якщо раніше не втручалася в життя молодих, то тепер просто не витримала. Таки дочекалась невістку з роботи і попросила її підтримувати порядок і готувати їсти нормально. ну що ж це таке, в таких умовах жити просто нереально! Пообіцяла їй, що обов’язково буду її контролювати і навідуватись щотижня коли сама забажаю. Ну а як інакше?

Але коли приїхала додому отримала дзвінок від сина. Він заявив, що я не мала права так із його дружиною розмовляти. Сказав, що його все влаштовує і він щасливий. більше того попросив віддати запасні ключі, що в мене є, а якщо я того не зроблю, то вони з’їдуть і адесу не повідомлять.

От такі справи. Уявляєте.

Ну і як мені тепер бути? І вплинути на невістку потрібно і змоги не маю. Може підкаже хтось, як мені її напоумити?

06,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page