fbpx
Історії з життя
Коли я на заробітки їхала у моїй квартирі донька із зятем залишились. Тоді вони ще не були одружені, тож ніяких серйозних розмов не було. Лише після весілля донька попросила у мене дозволу залишитись жити у мене. Мовляв. оренда дорого, а так вони назбирають на свою. І ось минуло вісім років, у моєму житті стались колосальні зміни, от тільки донька цього розуміти не хоче

Коли я на заробітки їхала у моїй квартирі донька із зятем залишились. Тоді вони ще не були одружені, тож ніяких серйозних розмов не було. Лише після весілля донька попросила у мене дозволу залишитись жити у мене. Мовляв. оренда дорого, а так вони назбирають на свою. І ось минуло вісім років, у моєму житті стались колосальні зміни, от тільки донька цього розуміти не хоче.

Доньку я сама виростила, дала освіту і на ноги поставила. Для цього мусила працювати і підробляти. за вісімнадцять років я жодного разу не була у відпустці. Для мене то розкіш просто. Ставала і листівки роздавала коло метро, якщо таки мене відправляли на відпочинок. Я ж добре розуміла, що я у себе сама і дбати про все сама повинна. От і трудилась рук не покладаючи.

А коли донька моя виросла і я зрозуміла, що Ліля вже стала самостійною – подалась в Англію. Там уже п’ять років працювала моя співробітниця колишня. Теж мама-одиначка. Вона мене одразу попередила, що робота досить таки складна, але оплата гідна. Поїхала я.

Читайте також: Так, я була проти Ольги з першого дня нашого знайомства, визнаю. Але тоді вона втручалась у родину мого сина, була причиною постійних непорозумінь і сліз моєї невістки. Ольга ні на кого не дивилась і не реагувала на будь-які прохання чи слова. Звісно, я була на стороні невістки, хто ж знав, що життя поверне от так

Лілю не саму залишала. На той час вона уже проживала зі своїм Вадимом. Діло йшло до весілля і я поїхала аби мати гроші і сукню доні придбати і гарне свято влаштувати. Донька залишилась у моїй квартирі зі своїм кавалером. Тоді мова була про те, що вони на власне житло збиратимуть.

Спочатку я працювала і передавала гроші додому. зять із донькою ремонт у квартирі робили. Потім, я авто їм придбала, адже бачила, що молодій родині воно необхідне.

Саме в Англії я познайомилась зі своїм чоловіком теперішнім. Джованні значно старший від мене. Підприємець з Італії, він приїхав до господаря ферми на якій ми працювали у справах. Закрутилось все несподівано і швидко. Я й незчулась, як вийшла заміж і переїхала в Італію.

Саме з того моменту і почались у нас непорозуміння із донькою. Вона якогось дня зателефонувала до мене із щапитанням, коли ж я передам чергову суму їм на життя. Говорила про те, що треба гардероб дітям оновити і що вони із Вадимом планують відзначити річницю свого шлюбу із друзями, а це витрати.

Тоді я вперше Лілі відмовила. Я лиш приїхала в нову для себе країну. Поки ще сма не розуміла, що буде і як. звісно, я мала свої збереження, але відсилати все доньці порахувала не розумним. Усе чесно їй пояснила, чекала, чого завгодно, але не того, що донька почне мені дорікати:

— Господи, мамо, ти хіба дитина маленька? Як можна було зважитись на таке? Мала своє стабільне життя, так ні – перевернула все догори. Ти ж доросла людина. Як ти могла покинути все заради невідомості. А нам як тепер бути?

То вперше вона мені так говорила. До того, вона була тихою і доброю маминою дівчинкою. Але, нажаль, такі розмови у нас тепер часто. Періодично вона зі мною перестає розмовляти, адже дуже ображена на те, що я більше не хочу її сім’ю підтримувати.

Шлюб у мене досить таки щасливий. Джованні люблячий чоловік і мені із ним справді добре. Я маю свої гроші і він не контролює, куди я їх витрачаю. Я б могла доньці передавати певну суму, але після такої поведінки просто не хочу.

Моя подруга каже, що я не права і що життя складне. Як би там не було, а донька у мене одна. Хто знає де я голову прихилю, може лиш дитина моя коло мене й залишиться.

А мене такий жаль точить. Все у вухах оті її слова про те, що я диш про себе думаю.

Невже треба простити і забути бо то єдина моя дитина?

02,08,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page