fbpx

Люди на нашому життєвому шляху зовсім не випадкові: 3 види неземного зв’язку

Немає нічого випадкового.

У цьому світі, де нам пощастило жити, кожна зустріч і випадкове знайомство служить визначеній меті. Іноді нам потрібні люди, щоб пробудити нас і допомогти змінити напрямок нашого життя; іноді – щоб підбадьорити нас і нагадати, хто ми на цій землі. А іноді це ті, які зустрічаються нам лише на мить.  Джерело

Читати також: Волосся і шкiра стали тьмяними, а нігті постійно ламаються? Відчуваєте постійну втому і дратівливість? Засіб який буквально поставив мене на ноги

За іронією долі, ми не повинні знати призначення кожної людини, яку ми зустрічаємо, але ми повинні залишатися відкритими всьому, що приносить з собою кожне нове знайомство. Іноді варто подивитися на весь світ як на переплетення ниток – срібних або червоних, кожна з яких відображає зустріч з конкретною людиною.

Все наше життя – це взаємодія один з одним. І хоча сучасні технології, інтернет, соцмережі намагаються переконати нас в тому, що цю взаємодію можна звести до мінімуму, щось змінюється в нашій свідомості, коли ми розуміємо, що все в житті відбувається не випадково.

Не всі зустрічі повинні бути тривалими: іноді вони можуть тривати лише мить. Може, щоб затримати вас, щоб ви не потрапили в ДTП, або щоб зустрілися з потенційною любов’ю. Іноді Всесвіт посилає нам людей, щоб допомогти нам в нашому житті. І хоча ми не можемо це передбачити, ми можемо підготувати себе до цих життєвих несподіванок.

Люди, які повинні нас розбудити. Це ті, хто приходять на тривалий час. Іноді це наші партнери, споріднені душі. Це ті, хто повністю змінюють наше життя. Люди, які допомагають нагадати нам, хто ми є.

Іноді на життєвому шляху ми починаємо втрачати себе. У повсякденній суєті і турботах ми забуваємо про те, ким хотіли стати, про що мріяли (і мріємо досі), хто ми насправді. Ми просто продаємо себе дорослому і відповідальному життю, забуваючи, які ми справжні. І це навіть не про місце роботи або місто для життя, це про душу і внутрішнє світовідчуття.

І ось є люди, які приходять в наше життя, щоб допомогти нам зрозуміти, хто ми, щоб ми почали бути собою. Люди, які важливі на мить. Коли ми починаємо розмову з випадковим попутником і ніяк не можемо зупинитися. Або коли ми просто обмінюємося посмішками з проїхавшим на сусідньому ескалаторі чоловіком. І це здається дійсно якимось неземним зв’язком, який просто повинен бути.

Просто тому що хтось не залишається в нашому житті надовго, не означає, що у зустрічі з ним немає сенсу і мети. У всього є сенс. І саме ці невидимі нитки, які єднають нас один з одним, і роблять життя в цьому світі таким приголомшливим непередбачуваним, тому що ми ніколи не знаємо, коли зустрінемо того, хто змусить нас змінити своє життя.

You cannot copy content of this page