fbpx

Мала покинути проект: Марченко відреагувала на шквал критики у мережі

5 прямий ефір популярного шоу “Танці з зірками 2018” відзначився резонансним завершенням. Всупереч тому, що Оксана Марченко отримала найменшу кількість балів від зіркових суддів, шоу покинула Маша Єфросиніна, пише 24 канал.

Після такого завершення ефіру мережа вибухнула від гнівних коментарів. Упродовж доби Машу Єфросиніну підтримали тисячі людей, які назвали такі несподівані результати несправедливими. Багато людей і досі вважають, що проект у 5 ефірі повинна була покинути саме Оксана Марченко.

Однак не тільки гнівними коментарями люди закинули сторінку шоу “Танці з зірками 2018”. Українці заявили, що хочуть побачити справжні показники результатів голосування за кожного учасника. Проте організатори шоу не відреагували на прохання користувачів мережі.

Водночас такий чималий резонанс несподівано вирішила прокоментувати сама Оксана Марченко. У відеозверненні перед виступом зірка заявила, що не має наміру покидати проект “Танці з зірками 2018”.

“Я буду в цьому шоу стільки, скільки глядачі захочуть, щоб я в ньому була”,– заявила Оксана Марченко.

Читайте також: “Експертів – на мило”: нова ”Міс Україна-2018” викликала суперечки серед користувачів мережі (фото)

Окрім цього, результати прокоментував й інший претендент на вихід із шоу – Руслан Сенічкін. Телеведучий заявив, що Маша Єфросиніна має кращу техніку, тому проект повинен був покинути він.

“Несправедливо, що Маша Єфросиніна та Максим Леонов покинули шоу, бо в них потенціал більший, аніж в мене. Я зараз говорю не про Яну Цибульську, бо вона – професіонал. Я засмутився, коли вони пішли. Я маю велику відповідальність перед Яною. тому ми продовжили участь у шоу”, – зізнався Руслан Сенічкін.

You cannot copy content of this page