fbpx
Культура
Мама захистила мене від усіх негараздів молитвою: тепер читаю її своїм дітям

У народі кажуть, що материнська молитва здатна захистити дитину від усіх негараздів. Тому саме мама повинна розуміти всю відповідальність за збереження свого духовного світу. Пам’ятаю, як в дитячі роки моя мама читала перед сном біля мого ліжечка молитву, щоб Господь захищав її дитину. Продовжуючи добру традицію, молюся тепер уже і за своїх дітей.

Вважається, що до семирічного віку дитина пов’язана зі своєю матір’ю невидимими узами. У цей час особливо сильним є духовний зв’язок між цими родичами. Тому у матері є прекрасна можливість оберігати і захищати своє чадо, молячись за нього перед Господом.

Крім цього, дуже корисно відвідувати з малюком храм, долучатися до таїнства причастя. Діти, виховані в такому духовному кліматі, в майбутньому легше адаптуються до складнощів нашого суворого світу.

Згадуючи своє дитинство і турботу рідної мами, я читаю біля ліжечок своїх дітей текст цієї молитви:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою (Ваше ім’я). Господи, в благодатній ласці Твоїй чадо моє (ім’я дитини), помилуй і спаси його імені Твого ради.

Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою.

Господи, направ його на істинний шлях заповідей Твоїх і осіни його світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла.

Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в полі, роботі і в дорозі, і в кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, іншої напасти.

Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть.

Господи, зціли його від будь-яких недуг, очисти від усякої скверни (вина, тютюну) і полегши його душевні скорботи.

Господи, даруй йому благодать Святого Духа на многії літа життя, наповни міцним здоров’ям, і здоровим глуздом.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в наступаючі ранки, дні, вечори й ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь

Господи, помилуй (12 разів).

На жаль, в житті не виходить уникнути всіх труднощів і випробувань. Але захист світлих сил ніколи не стане зайвим для віруючої людини. Чим частіше просити Господа про захист і допомогу, тим більшої сили набирає людський Ангел-Хранитель.

You cannot copy content of this page