fbpx
Культура
MELOVIN відкрив фінал Євробачення 2018 – відео неймовірного виступу

Україну на Євробаченні 2018 представив співак MELOVIN з композицією “Under The Ladder”. Співак виступив у другому півфіналі 10 травня. Згідно з результатом голосування, MELOVIN потрапив у фінал Євробачення 2018 та поборовся за перемогу 12 травня, пише 24 канал.

За результатами жеребкування, MELOVIN відкрив фінал Євробачення 2018. Співак зазначив, що виступ під першим номером не налякав його, а навпаки може сприяти його успіху на конкурсу, бо вступні та заключні виступи найбільше запам’ятовуються глядачам.

Під час виступу MELOVIN показав запальний номер, який створив хореограф Владислав Томільченко.

Виступ співака MELOVIN від Україні на Євробаченні 2018 – був дуже ефектним та яскравим. Увесь номер побудований навколо високої конструкції – на її вершині стоїть срібний рояль із крилами. На початку номера MELOVIN загорнутий у кокон, який утворюють крила з роялю. Усе підсвічується червоним світлом, сам MELOVIN одягнений у чорний костюм. Згодом співак звільняється від кокону.

Читайте також: Перед фіналом “Євробачення-2018”: MELOVIN звернувся до українців з проханням

Другий раз приспів співак виконує після того, як спускається зі сходів. Повертаючись на платформу до роялю, MELOVIN скидає чорний піджак і залишається у білому. Сходи за ним починають горіти під час виступу.

У Національному відборі на конкурс MELOVIN брав участь рік тому, та перемогти не зміг. Тоді представляти Україну на конкурсі поїхав гурт O.Torvald, які посіли аж 24 місце.

facebook