Мені дуже у дуже пощастило з чоловіком, він легко прийняв мого сина від першого шлюбу. Виховує як свого власного, син його татом називає.
Чоловік навіть прийняв той факт, що я не зможу ще раз стати матір’ю. Здавалося б, про що ще можна мріяти…
Але от його мама, та й загалом його родина, м’яко кажучи, на сприймають і не люблять мого сина. Це дуже видно.
Якось святкували у них Новий рік: онукам від чоловікової сестри вони подарували розкішні подарунки (люди заможні), моєму синові найдешевші цукерки.
Мені від свекрів нічого взагалі не треба, але це було зроблено навмисно, щоб на контрасті показати, наскільки мій син їм неприємний.
Нещодавно прийшли до них у гості без дитини, щоби не злити, як то кажуть. І тут, ніби між іншим, свекруха із чоловіковою сестрою почали якогось нотаріуса обговорювати… Чоловік поцікавився деталями, а вони спокійно відповіли, що все майно (а там багацько майна) вони переписують на сестру чоловіка, а та пише заповіт на своїх дітей. Щоб все “рідним внукам дісталося”.
Мені, звісно, начхати на всі їхні ділянки, городи та квартири, мені прикро тільки за чоловіка. Він дуже переживає, дуже любить батьків, сестру. А тут фактично його перестали вважати частиною сім’ї.
І Мирослава, сестра Богдана, очима “блим-блим”, нібито нічого не сталося.
Рознесла б цей осиний бурдюк, але не хочу вкотре чоловіка змушувати переживати. Чому я для них така неугодна, я просто не розумію.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся