fbpx

Місячний календар стрижок на квітень: сприятливі дні

Догляд за волоссям в сприятливі для цього дні допомагає зберегти волосся здоровими і блискучими.

Місячний календар стрижок волосся: сприятливі дні у квітні 2019 року
У календарі стрижок на квітень 2019 року кожен знайде для себе корисні рекомендації, щоб вибрати оптимальний час для зміни зачіски.

Місячні фази впливають на людей, і експерти рекомендують використовувати енергетику нічного світила собі на користь. В дні, коли вона максимально позитивна, можна сміливо міняти імідж. Стрижка волосся в такий час не тільки буде вдалою, але і допоможе залучити в життя необхідні блага.

Читайте також: «Хлорoфіліпт» – смарагдове диво. 12 маловідомих способів застосування

1 квітня

Місяць у перший день квітня убуває, перебуваючи у Водолії. Вплив сузір’я не зашкодить волоссю, проте стрижка буде вдалою для тих, у кого від природи густі і важкі локони. Нова стрижка додасть їм легкості і позбавить від ламких кінчиків.

2, 3 квітня

Два дні нічне світило буде перебувати в сузір’ї Риб, і цей час підходить для стрижки волосся. Локони знайдуть блиск і еластичність, а нова зачіска посилить привабливість.

4, 5 і 6 квітня

Місяць в Овні займає нейтральну позицію, і всі три дні підходять для походу в перукарню. 5 числа, під час Молодика, нова зачіска допоможе позбутися від почуття тривоги, а 6 квітня, коли Місяць почне рости, рівняння волосся допоможе відростити довгі локони швидше.

7, 8 квітня

Зростання Місяця в сузір’ї Тельця – відмінний час для зміни іміджу. Нова зачіска підніме настрій. Короткі стрижки додадуть впевненості тим, хто шукає нову роботу або готується до важливої зустрічі.

9, 10 квітня

Місяць переходить у сузір’я Близнюків. У ці дні відвідування перукарні можливо, проте астрологи рекомендують віддати перевагу доглядаючим процедурам. Надати волоссю здоровий блиск і силу можна за допомогою перевірених народних рецептів, не вдаючись до послуг майстра.

11, 12 квітня

Зростаючий Місяць у сузір’ї Рака – прекрасний час для турботи про локони. Нова стрижка підкреслить природну красу, а салонний догляд допоможе волоссю засяяти і наповнитися силою.

13, 14 та 15 квітня

Три дні Місяць проведе у Знаку Лева, проте його позиція буде слабкою. Стрижка в такі дні може негативно позначитися на локонах і шкірі голови, а значить, звертатися до послуг стиліста не варто. Три дні можна доглядати за волоссям в домашніх умовах за допомогою професійних або народних засобів.

16, 17 квітня

Місяць продовжує свій ріст, переходячи у Знак Діви. Вівторок і середа підходять для зміни зачіски, однак під впливом зростаючого Місяця локони швидко відростуть. Складні зачіски не будуть радувати тривалий час, тому варто обмежитися підрізанням кінчиків і освіженням вже наявної стрижки.

18 квітня

Зростання Місяця в Терезах – нейтральний час, коли можна відвідати перукаря і обговорити з ним нову зачіску, обмежившись доглядовими процедурами. У цей день пройде вдало «запаювання» посіченого волосся.

19 квітня

Повний Місяць у Терезах – вдалий час для зміни іміджу. Зачіска, підібрана по Знаку Зодіаку, допоможе відновити життєві сили, а також сприятиме впевненості в собі. З новою стрижкою досягти поставлених цілей стане значно простіше.

20, 21 квітня

Місяць у Скорпіоні – не найкращий час для зміни стрижки. Після походу в перукарню локони можуть стати неслухняними. Слабка позиція нічного світила не додасть волоссю сил.

22, 23 квітня

В ці дні щербатий Місяць буде перебувати в сузір’ї Стрільця. Стрижка волосся можлива, однак локони можуть стати неслухняними. Тим, хто зважиться на оновлення іміджу, варто пам’ятати про те, що локони будуть відростати довго.

24, 25 та 26 квітня

Три дні Місяць проведе у Знаку Козерога. Нічне світило буде в слабкій позиції, а значить, маніпуляції з волоссям можуть призвести до несподіваних і неприємних наслідків.

27, 28 квітня

Місяць переміщується в сузір’я Водолія, і 27 числа час буде невдалим для стрижки. Вплив планет в цю добу може негативно позначитися на настрої, а нова стрижка стане ще одним приводом для роздратування. 28 квітня оновлення зачіски пройде успішно.

29, 30 квітня

Зростаючий Місяць у Рибах – відмінний час для оновлення. Сміливі зачіски дозволять вирватися із стримуючих творчі пориви рамок, що благотворно позначиться як на особистому житті, так і на кар’єрі.

Догляд за волоссям повинен полягати не тільки в хорошій косметиці і регулярному відвідуванні стиліста, але і в здоровому способі життя. Правильне харчування, відмінний настрій і своєчасний відпочинок творять чудеса з зовнішністю, омолоджуючи зовнішній вигляд і додаючи сил.

You cannot copy content of this page